X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"АЕРОБІКА"

Завантажити презентацію

"АЕРОБІКА"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

АЕРОБІКА БАЗОВІ КРОКИ. 1 РІК ВИВЧЕННЯ Токар В. Л. Учитель фізичної культури Гімназії №9 ім. О. М. Луценка М. Черкаси

Слайд 2

МОТИВАЦІЯ НАВЧАННЯ Дуже корисні для боротьби із застоями крові в окремих місцях організму є гімнастика і масаж. З них потрібно розпочинати день і ними закінчувати. Декілька хвилин, щоденно витрачені на це, не тільки додадуть бадьорості на увесь день, а й збережуть чимало років життя. А.А.Богомолець

Слайд 3

РОЛЬ ТА МІСЦЕ АЕРОБІКИ В СИСТЕМІ ФІТНЕСУ

Слайд 4

АЕРОБІКА- це система оздоровчих занять, що базується на використанні танцювальних та гімнастичних вправ в аеробному режимі за участю великих груп м’язів.

Слайд 5

Заняття спрямовано на розвиток аеробної витривалості координаційних, силових здібностей та гнучкості. Вправи виконуються під музичний супровід, що забезпечує позитивний емоційний фон занять та сприяє підвищенню мотивації до занять фізичними вправами

Слайд 6

ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ АЕРОБІКИ

Слайд 7

АЕРОБІКА АЕРОБІКА бере своє коріння із античної Греції.

Слайд 8

ОХРЕСТИКА В античному світі фізичні вправи під музичний супровід використовувались для розвитку гарної постави, ходи та пластичності рухів. Орхестрику справедливо вважають попередницею всіх існуючих рітмічних систем вправ, включаючи сучасну художню гімнастику.

Слайд 9

Кеннет Купер (1931) -американський медик, “батько” аеробіки. У 60-х роках перший розробив систему оздоровчих вправ, яку назвав АЕРОБІКА, тобто сприяє збагачення організму киснем.

Слайд 10

Джейн Фонда(1937)- суперзірка Голівуду, розробила програму з урахуванням танцювальних рухів. Можна сміливо сказати, що у 80-ті р. світ пережив справжній бум аеробіки. Всюди відкривалися аеростудії, де займалися всі – від малого до велика.

Слайд 11

“АЕРО” - ПОВІТРЯ “БІОС” - ЖИТТЯ

Слайд 12

Слайд 13

АКВААЕРОБІКА

Слайд 14

СТЕП АЕРОБІКА

Слайд 15

ПУМП АЕРОБІКА

Слайд 16

БОЛ АЕРОБІКА

Слайд 17

СЛАЙД АЕРОБІКА

Слайд 18

БОКС АЕРОБІКА

Слайд 19

СПІНІНГ АЕРОБІКА

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

ОСНОВНІ РУХИ ТА БАЗОВІ КРОКИ АЕРОБІКИ MARCHING/WALKING SIDE TO SIDE STEP TOUCH DOUBLE STEP TOUCH V-STEP ХОДЬБА НА МІСЦІ/ХОДЬБА В РІЗНИХ НАПРЯМКАХ ВІДКРИТИЙ КРОК, ПЕРЕКАТ ПРИСТАВНИЙ КРОК 2 ПРИСТАВНИХ КРОКИ КРОК УПЕРЕД У СТІЙКУ “НОГИ НАРІЗНО”

Слайд 23

TOE TAP KNEE UP LEG CURL HEEL TOUCH LUNGE НОГА В СТОРОНУ НА НОСОК КОЛІНО ПІДНІМАЄТЬСЯ ВГОРУ ЗІГНУТИ НОГУ НАЗАД ВІЛЬНА НОГА ВИСТАВЛЯЄТЬСЯ ВПЕРЕД НА П’ЯТКУ ВИПАД

Слайд 24

MARCHING/WALKING

Слайд 25

SIDE TO SIDE

Слайд 26

STEP TOUCH/ DOUBLE STEP TOUCH

Слайд 27

V-STEP

Слайд 28

TOE TAP

Слайд 29

KNEE UP

Слайд 30

LEG CURL

Слайд 31

HEEL TOUCH

Слайд 32

LUNGE

Слайд 33

Слайд 34

ЦІКАВИНКИ ДЛЯ ДОПИТЛИВИХ ЧОМУ ПІСЛЯ АЕРОБНОГО ЗАНЯТТЯ НЕ МОЖНА ЗУПИНЯТИ РУХОВІ ДІЇ? ЯКИЙ ОДЯГ НАЙБІЛЬШ ПРАКТИЧНИЙ ДЛЯ ЗАНЯТЬ АЕРОБІКОЮ? ЯКИМ ПОВИННЕ БУТИ ВЗУТТЯ?

Слайд 35

АЕРОБІКА ТА ХОРОШИЙ НАСТРІЙ При зайняттях аеробікою рівень ендорфінів-“гормон щастя” збільшується в декілька разів. Це дозволяє заспокоїти нервову напругу, спокійніше глянути на проблеми, зняти стрес та депресію. Чим більше тренована людина, тим більше в нього піднімається рівень ендорфінів, порівняно з нетренованим. Підвищується самооцінка. Ось чому з занять аеробіки ми йдемо трохи втомленими, та все ж щасливими та бадьорими.

Слайд 36

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ ВИВЧИТИ ОСНОВНІ РУХИ ТА БАЗОВІ КРОКИ АЕРОБІКИ ПІДГОТУВАТИ КОМПЛЕКС ВПРАВ З 4-5 ВПРАВ АЕРОБІКИ.

Слайд 37

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Фізична культура