X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПРОБНЕ ЗНО-2014

Завантажити презентацію

ПРОБНЕ ЗНО-2014

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПРОБНЕ ЗНО-2014 NOTA BENE

Слайд 2

Ви бажаєте вступити у 2014 році до вузу? Ви вперше будете брати участь у зовнішньому незалежному оцінюванні?

Слайд 3

Ви хвилюєтесь та хочете знайти відповіді на запитання: Як знайти своє місце на пункті ЗНО? Як виглядає зошит з тестовими завданнями? Як виглядає бланк відповідей? Як правильно працювати з бланком відповідей? Як проконтролювати правильність розсадки та штрих-кодів на бланках відповідей? Як поставити підпис в аудиторному протоколі? Як оцінити свої знання?

Слайд 4

Не варто хвилюватися! Ви можете самостійно знайти відповіді на всі запитання, взявши участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Слайд 5

психологічно адаптуватися до складання вступних екзаменів у незвичних умовах; ознайомитися зі змістом та формою тестових завдань, які відповідатимуть специфікаціям зовнішнього незалежного оцінювання 2014 р.; ознайомитися з бланками відповідей та вимогами щодо їх заповнення; додатково безкоштовно перевірити свої знання за допомогою on-line тестування; отримати консультації щодо процедури зовнішнього незалежного оцінювання. Пробне ЗНО – це Ваша можливість:

Слайд 6

За бажанням, Ви можете отримати результати пробного ЗНО в 200-бальній рейтинговій шкалі. Для цього потрібно після закінчення пробного ЗНО зайти до особистого кабінету учасника ПЗНО та перенести у спеціальну форму відповіді з бланку А, який Ви заповнили під час пробного ЗНО. Після 4 квітня 2014 року в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО з’являться ваші результати (без урахування бланка Б), які дозволять вам побачити місце свого результату (рейтинг) серед результатів інших учасників.

Слайд 7

Проводиться пробне тестування за кошти фізичних (юридичних) о