X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Кодекс чесного журналіста"

Завантажити презентацію

"Кодекс чесного журналіста"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кодекс чесного журналіста Київ, 10—15 травня 1994 р. «Ми, журналісти, спираючись на міжнародні стандарти журналістської етики, підтримуємо умови цього Кодексу професійної етики журналістів і готові керуватися ними у своїй роботі.»

Слайд 2

Конституція України ст. 34 «Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб — на свій вибір. Здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя".

Слайд 3

Кодекс професійної етики журналістів Кодекси — це документи, що містять національні систематизовані моральні цінності, норми журналістської етики і правила поведінки, наприклад, Кодекс професійної етики українського журналіста в редакції 1997 p., зі змінами, внесеними на X з'їзді Національної спілки журналістів України 18 квітня 2002 р.

Слайд 4

Десять міжнародних принципів професійної етики журналіста 1. Право людей на отримання правдивої інформації. 2. Вірність журналіста об'єктивній реальності. 3. Соціальна відповідальність журналіста. 4. Професійна чесність журналіста. 5. Загальнодоступність засобів масової інформації й участь громадськості в їх роботі. 6. Повага приватного життя. 7. Повага громадських інтересів. 8. Повага загальнолюдських цінностей і різноманіття культур. 9. Усунення війн та іншого зла, що протистоїть людству. 10. Сприяння новому міжнародному порядку в галузі інформації.