X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Жуль Верн"

Завантажити презентацію

"Жуль Верн"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Жуль Верн

Слайд 2

Народився Жель Верн 8 лютого 1828 у місті Нант в сім'ї адвоката. Виховання в сім'ї з юридичними корінням відбилося на біографії Жуля Верна.

Слайд 3

У Парижі майбутній письменник отримував юридичні знання. Але крім права Жюль Верн захоплювався літературою. Він писав оповідання, комедії.

Слайд 4

Вперше його п'єса була поставлена в 1850 році, а першим надрукованим твором став роман із серії «Незвичайних подорожей» у 1863. З тих пір Верн випробував безліч професій, але не переставав писати.

Слайд 5

Ам'єнський будинок з вежею, де жив і працював Жюль Верн

Слайд 6

Перший роман Жюль Верна у біографії приніс йому великий успіх. Надихнувшись позитивними відгуками, письменник продовжив створювати пригодницькі романи, просочені науковими чудесами.

Слайд 7

Верн постійно подорожував: по США, Середземного моря, об'їздив майже всю Європу. За свою біографію Жюль Верн написав 66 романів, безліч повістей, п'єс. У творах Верна сплетено шляхетність героїв, неймовірні подорожі, точний опис техніки.

Слайд 8

Його твори…

Слайд 9

П’ять тижнів на повітряній кулі