X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Жуль Верн"

Завантажити презентацію

"Жуль Верн"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Жуль Верн

Слайд 2

Народився Жель Верн 8 лютого 1828 у місті Нант в сім'ї адвоката. Виховання в сім'ї з юридичними корінням відбилося на біографії Жуля Верна.

Слайд 3

У Парижі майбутній письменник отримував юридичні знання. Але крім права Жюль Верн захоплювався літературою. Він писав оповідання, комедії.

Слайд 4

Вперше його п'єса була поставлена в 1850 році, а першим надрукованим твором став роман із серії «Незвичайних подорожей» у 1863. З тих пір Верн випробував безліч професій, але не переставав писати.

Слайд 5

Ам'єнський будинок з вежею, де жив і працював Жюль Верн

Слайд 6

Перший роман Жюль Верна у біографії приніс йому великий успіх. Надихнувшись позитивними відгуками, письменник продовжив створювати пригодницькі романи, просочені науковими чудесами.

Слайд 7

Верн постійно подорожував: по США, Середземного моря, об'їздив майже всю Європу. За свою біографію Жюль Верн написав 66 романів, безліч повістей, п'єс. У творах Верна сплетено шляхетність героїв, неймовірні подорожі, точний опис техніки.

Слайд 8

Його твори…

Слайд 9

П’ять тижнів на повітряній кулі

Слайд 10

"П'ять тижнів на повітряній кулі" - перший роман з циклу "Незвичайні подорожі". Доктор Самуель Фергюсон і його супутники подорожує по незвіданій Африці, використовуючи пілотовану повітряну кулю власної конструкції, і роблять географічні відкриття.

Слайд 11

А також…

Слайд 12

Навколо луни

Слайд 13

З Землі на луну

Слайд 14

Таємничий острів

Слайд 15

"Таємничий острів" (1875) - один з найбільш захоплюючих романів , де нам зустрічається Капітан Немо. Події відбуваються за часів громадянської війни в США, коли п'ятеро сміливців-сіверян рятуються від полону на повітряній кулі. Страшна буря викидає їх на берег безлюдного острова. Відвага й таланти нових поселенців острова допомагають їм облаштувати своє життя, не відчуваючи потреби ні в їжі, ні в одязі, ні в теплі і затишку. Мирне перебування "робінзонів" на острові порушує загроза нападу піратів, але якась таємнича сила допомагає їм у найскладніших ситуаціях …

Слайд 16

Двадцять тисяч років під водою

Слайд 17

Слайд 18

Пятнадцятирічний капітан

Слайд 19

Роман "П'ятнадцятирічний капітан" Верна оповідає про пригоди юного капітана китобійної шхуни "Пілігрим" Діка Сенда. Через зраду суднового кока Негоро корабель, що прямує до Америки, викидає на берег Анголи. Відважні і благородні герої цього твору сміливо зустрічають небезпеки і долають їх.

Слайд 20

У своїх творах Жуль Верн передбачив наукові відкриття та винаходи в самих різних областях, в тому числі акваланги, телебачення і космічні польоти

Слайд 21

Робота Учениці 6 класу Іващук Ірини

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література