X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Життя і творчість Віктора Михайловича Васнецова"

Завантажити презентацію

"Життя і творчість Віктора Михайловича Васнецова"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Життя і творчість Віктора Михайловича Васнецова

Слайд 2

В.М.Васнецов «Автопортрет» Васнецов народився в сім'ї сільского священника в 1848 році. Дитячі роки його пройшли в невеликому селі Рябов Вятської губернії (нині Кіровська область), яка здавна славилася величною красою природи, мистецтвом народних теслярів, різьбярів. Тут вперше юний Васнецов почув і на все життя полюбив російські народні казки, пісні.

Слайд 3

Мистецьку освіту він получив в найкращому навчальному закладі Россії - Петербурзької Академії мистецтв, де подружився з І. Е.Репіним, І. Н. Крамским. У роки навчання виконував малюнки для журналів і дешевих народних виробів.

Слайд 4

Портрет П.М.Третьякова Художник І.Е.Репін У 1878 р. він переїжджає до Москви, нині життя і творчість його будуть тісно пов'язані з столицею Росії.В Москві Віктор Михайлович зближується з багатьма чудовими художниками, із засновником знаменитої галереї П. М. Третьяковим. По ескізам Віктора Михайловича зроблений фасад будівлі усіма любимої Третьяковської галереї.

Слайд 5

. В.М.Васнецов «Дубова роща в Абрамцеві» І.Є.Репін «Портрет С.І.Мамонтова» Васнецов стає активним членом мамонтовского гуртка художників, музикантів, часто гостює в заміській садибі С. Мамонтова (багатого купця і покровителя художників) в селі Абрамцево.

Слайд 6

В.М.Васнецов «Книжная