X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Життєвий і творчий шлях М.О. Булгакова"

Завантажити презентацію

"Життєвий і творчий шлях М.О. Булгакова"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Життєвий і творчий шлях М.О. Булгакова Презентацію виконав учень 11-А класу Швець Максим ПРИМЕЧАНИЕ. Чтобы изменить изображение на этом слайде, выделите рисунок и удалите его. Затем щелкните значок "Рисунки" в заполнителе и вставьте свое изображение.

Слайд 2

«Булгаков захоплює у свій невід різних за рівнем освіти, віком і смаками читачів, і в цьому одна з причин епідемічного успіху його творів». В. Лакшин «На широком поле словесности российской в СССР я был один-единственный литературный волк. Мне советовали выкрасить шкуру. Нелепый совет. Крашеный ли волк, стриженый ли волк, он всё равно не похож на пуделя» Из письма И. В. Сталину, март 1930 г. ПРИМЕЧАНИЕ. Чтобы изменить изображение на этом слайде, выделите рисунок и удалите его. Затем щелкните значок "Рисунки" в заполнителе и вставьте свое изображение.

Слайд 3

М.О. Булгаков (1891 – 1940) Російський прозаїк і драматург. Його творчості, що відбила дух трагічної доби 20-30-х років російської історії, був притаманний пафос ствердження загальнолюдських духовних цінностей. ПРИМЕЧАНИЕ. Чтобы изменить изображение на этом слайде, выделите рисунок и удалите его. Затем щелкните значок "Рисунки" в заполнителе и вставьте свое изображение.

Слайд 4

Афанасій Іванович Булгаков - батько письменника Богослов, церковний історик, професор Київської духовної академії. Був людиною високоосвіченою і запам’ятався синові невтомним трудівником, завжди заглибленим у книжки. ПРИМЕЧАНИЕ. Чтобы изменить изображение на этом слайде, выделите рисунок и удалите его. Затем щелкните значок "Рисунки" в заполнителе и вставьте свое изображение.