X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Життєва дорога Льва Толстого"

Завантажити презентацію

"Життєва дорога Льва Толстого"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

виконала учениця 10-А класу Йордан Христина

Слайд 2

Видатний письменник, релігійний мислитель, публіцист, почесний академік Петербурзької Академії наук Лев Толстой народився 12 вересня 1828 року в старовинній дворянській садибі родового села Ясна Поляна

Слайд 3

Лев Миколайович був нащадком давнього аристократичного роду, коріння якого сягало аж Рюриків, а генеалогічна гілка роду Толстих пов'язана з родинами Пушкіна й Тургенєва.

Слайд 4

У 2 роки в Толстого померла мати, а у 9 батько. Після смерті батьків Льва, 3-х його братів та сестру до Казані забрала сестра Миколи Толстого (батька) і дала їм хорошу освіту.

Слайд 5

У 15 років Льовушка вирішив вступити до Казанського університету на факультет східних мов, який швидко змінив на юридичний. Проте, не завершивши курсу, він повернувся у родинний маєток, не знаючи, чому присвятити свої молоді сили. Результатом безцільного проведення часу став великий програш у карти і, зрештою, усвідомлення того, що він просто марнує своє життя.

Слайд 6

У 1850 році Лев Миколайович почав писати. А у 1851 поїхав добровольцем на Кавказ, де служив в артилерії його брат рідний Микола. Після війн на Кавказі та в Криму Л. М. Толстой зажив тихим життям в Ясній Поляні, де відкриває близько 20-ти шкіл, А у свої 34 роки одружується.

Слайд 7