X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Застосування ігор на уроках

Завантажити презентацію

Застосування ігор на уроках

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Гра як метод викладання Учитель української мови та літератури МОРЄВА О.М. Макіївська загальноосвітня школа I-III ступенів № 98 2007 р.

Слайд 2

Основні питання: Ключове питання: Навіщо застосовувати гру на уроці? Тематичні питання: Чи варто застосовувати гру на уроці? Які ігри можна використовувати на уроці? Змістові питання: Класифікація ігор Яку роль відіграють ігри у навчальному процесі? Які основні етапи має гра? Що дає застосування ігор на уроках?

Слайд 3

Сьогодення потребує від людини не тільки певної суми знань, умінь та навичок, а, що важливіше, вміння самостійно здобувати й використовувати на практиці нові знання, вміння співпрацювати, спілкуватися, адаптуватися до нових обставин, знаходити шляхи вирішення життєвих проблем. Тобто основною метою стає максимальний розвиток компетентності особистості щодо саморегуляції, самоосвіти та самовдосконалення й виховання відчуття постійної потреби до цього.

Слайд 4

Звичайно, досягти цієї мети шляхом використання лише традиційних форм та методів організації навчальної діяльності не можливо. Вирішенню цієї проблеми значною мірою сприяє впровадження у навчально – виховний процес активних методів навчання, серед яких провідну роль відіграють навчальні ігри. Гра супроводжує людину протягом усього життя. А для маленької дитини гра – це основний вид діяльності, це засіб взаємодії з навколишнім світом, засіб його пізнання.

Слайд 5

Навчальну гру використовую як від декількох хвилин так і до цілого уроку. На своїх проведених в ігровій формі уроках помітила що найбільш яскраво проявляються моральні якості кожного учня, виявляються особливості стосунків як між членами команд, так і між командами в цілому. Крім того, при використанні ігор швидко й активно діє зворотний зв’язок «учитель –учень», який приводить до партнерських стосунків в освіті.

Слайд 6

Гра на уроках дає змогу стимулювати як пізнавальну, так і творчу активність школярів; під час гри між учнями відбувається обмін знаннями і наявним практичним досвідом; у грі створюється позитивний емоційний настрій учнів, що сприяє більш ефе