X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Західна поезія першої половини 20 століття

Завантажити презентацію

Західна поезія першої половини 20 століття

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

(від грецьк. знак) - замість художнього образу, що відтворює певне явище, застосовується художній символ, що є знаком мінливого «життя душі» і пошуком «вічної істини». (Верлен, Рембо, Блок, Метерлінк)(від грецьк. знак) - замість художнього образу, що відтворює певне явище, застосовується художній символ, що є знаком мінливого «життя душі» і пошуком «вічної істини». (Верлен, Рембо, Блок, Метерлінк)

Слайд 3

- напрямок у літературі, який характеризується поверненням письменників до таких романтичних образів, як сильна самотня людина, а також до описів екзотичних країн, пригод, таємниць тощо. (Р.Л.Стівенсон, Р.Кіплінг, А.К.Дойль, Р.Хагард)- напрямок у літературі, який характеризується поверненням письменників до таких романтичних образів, як сильна самотня людина, а також до описів екзотичних країн, пригод, таємниць тощо. (Р.Л.Стівенсон, Р.Кіплінг, А.К.Дойль, Р.Хагард)

Слайд 4

(враження) – відтворення суб’єктивних вражень, спостережень, мінливих відчуттів та переживань. Гасло імпресіоністів: «Бачити,відчувати, висловлювати» (А.Фет, І.Бунін, К.Гамсун, М.Пруст) (враження) – відтворення суб’єктивних вражень, спостережень, мінливих відчуттів та переживань. Гасло імпресіоністів: «Бачити,відчувати, висловлювати» (А.Фет, І.Бунін, К.Гамсун, М.Пруст)