X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Явище «літературного екзистенціалізму». Альбер Камю

Завантажити презентацію

Явище «літературного екзистенціалізму». Альбер Камю

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Явище «літературного екзистенціалізму». Альбер Камю Виконала: студентка 4-ого курсу групи ФАІСб-2-08-4д Дайнеко Ірина

Слайд 2

Екзистенціалізм Екзистенціалізм або філософія існування – ірраціоналістичний напрямок сучасної західної філософії, який виник після 1-ої світової війни, сформувався в 30-40-ві, найбільшого розвитку досяг в 50-60-ті XX ст. Джерела її містилися у працях німецького мислителя XIX ст, Е.-С.К'еркегора, який вперше сформулював антитезу "екзистенції" та "системи" Сформувалася в працях німецьких (М.Хайдеггер,К.Ясперс) та французьких (А.Камю, Ж-П.Сартр) філософів та письменників.

Слайд 3

Екзистенціалізм Основним положенням екзистенціалізму є постулат: екзистенція (існування) передує есенції (сутності). Представники течії якраз і зосереджують свою увагу на існуванні людини, що є емпіричною особистістю, вилученою з будь-яких систем (релігійних, політичних, соціальних). Саме існування людини «наодинці» з буттям і є, на думку екзистенціалістів, єдиною достовірною реальністю. Світ же вони розуміють як дещо вороже особистості, сприймають його як хаотичний, дисгармонійний, абсурдний.