X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вольтер (1694-1778)

Завантажити презентацію

Вольтер (1694-1778)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

вольтер (1694-1778) Робота учня 9-Б класу Потапека Юрія Поетичні сили Франції поєдналися у Вольтері Й.В.Гете

Слайд 2

Тема. Життя і творчість Вольтера(1694-1778).Ідейний зміст і художня сруктура філософської повісті “Простак”, сенс її назви. Мета. Ознайомити з біографією Вольтера; розкрити значення терміну “філософська повість”; розвивати творчі здібності учнів; учити їх засвоювати навчальний матеріал під час лекції.

Слайд 3

Написав гостру сатиру на регента Франції герцога Орлеанського, через що майже рік був ув'язнений у Бастилії. Справжнє ім'я Вольтера — Марі Франсуа Аруе. Він народився 21 листопада 1694 р. в Парижі, в сім'ї нотаріуса. Початкову освіту здобув у єзуїтському коледжі Людовіка XIV та у школі правознавства.

Слайд 4

Прізвище «Вольтер» письменник почав використовувати після шаленого успіху своєї трагедії «Едіп» (1719). Прізвище Вольтер (Voltaire) по суті є псевдонімом, створеним за допомогою анаграми (перестановки і додавання літер у словах) справжнього прізвища письменника: Arouet le j(eune) — Аруе молодший.

Слайд 5

Ночами він часто вставав, будив секретаря і диктував йому, або ж писав сам. На столику біля його ліжка завжди лежали підготовлені для роботи пера і папір. «Для того, щоб писати вірші, треба мати всередині чорта», — говорив Вольтер. Вольтер працював так, ніби дуже поспішав і боявся, що не встигне зробити якусь справу. Робочий день Вольтера тривав від 18 до 20 годин. .