X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відомі письменники і поети європейських країн

Завантажити презентацію

Відомі письменники і поети європейських країн

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Літературними стежками Європи Відомі письменники і поети європейських країн

Слайд 2

Віктор Гюго Французький письменник (поет, прозаїк і драматург), голова і теоретик французького романтизму. «Людина, що сміється» , «Собор Паризької Богоматері», «Трудівники моря» Будьте людиною насамперед і найбільше. Не бійтеся занадто обтяжити себе гуманністю.

Слайд 3

Астрід Ліндгрен Шведська письменниця, автор ряду всесвітньо відомих книг для дітей «Карлсон, який живе на даху» , «Пеппі Довгапанчоха». Якби люди знали, як приємно ходити по дахах, вони б давно перестали ходити вулицями

Слайд 4

Агата Крісті Англійська письменниця, відноситься до числа найвідоміших у світі авторів детективної прози і є одним з найбільш публікованих письменників за всю історію людства (після Біблії та Шекспіра). Пуаро веде слідство, Вбивство у «Східному експресі», Останні справи міс Марпл Робити вигляд, що ти щось знаєш, важче, ніж про це дізнатися.

Слайд 5

Стефан Цвейг Австрійський письменник, критик, автор безлічі новел і белетристичних біографій. «Амок», «Сум'яття почуттів», «Шахова новела» Книга є альфа і омега будь-якого знання, початок початку кожної науки.

Слайд 6

Йоганн Гете німецький поет, мислитель і натураліст, один з основоположників німецької літератури нового часу, різнобічний учений. Лісовий цар, Фауст, Страждання юного Вертера Звичайно, обмірковуй «що», але ще більше обмірковуй «як»!

Слайд 7

Мігель де Сервантес всесвітньо відомий іспанський письменник і солдат Хитромудрий ідальго Дон Кіхот Ламанчський Хто приготувався до бою, той його наполовину виграв.