X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Урок додаткового читання. Дороги, які ми вибираємо. (Новели О. Генрі)

Завантажити презентацію

Урок додаткового читання. Дороги, які ми вибираємо. (Новели О. Генрі)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Урок додаткового читання. Дороги, які ми вибираємо. (Новели О. Генрі).

Слайд 2

Епіграф уроку Не в тому річ, яку дорогу ми вибираємо; те, що всередині нас, змушує нас вибирати дорогу. О. Генрі

Слайд 3

Світ героїв О. Генрі Слово вчителя Світ новел О. Генрі розмаїтий і багатий. Його герої – прості люди: художники, продавщиці, дрібні службовці. У них часто немає грошей, вони живуть у бідних кварталах, але все одно приваблюють читачів. Чому ж на протязі вже багатьох років твори письменника не втрачають своєї популярності? На це та багато інших питань ми маємо дати відповідь сьогодні на уроці.

Слайд 4

Герої і сюжет новели “Пурпурова сукня” Бесіда з елементами текстологічного аналізу Ким були герої новели – Мейда і Грейс? Якими вони постають у вашій уяві? Як вони готувалися до свята Дня Подяки? Що розповідає автор про те, як Мейда заощаджувала гроші? Як власник магазину Бахман влаштував свято для своїх працівників? Що відомо про містера Ремсі? Як ви думаєте, чому дівчата хотіли з’явитися на вечірці у нових сукнях? Що трапилося з Грейс?

Слайд 5

Вчинок Мейди Запитання для учнів Що зробила Мейда, коли дізналася про неприємності Грейс? Як ви оцінюєте вчинок Мейди? Як ви гадаєте, чи замислювалася Грейс над тим, що саме через неї Мейда на пішла на свято? Якою була реакція кравця Шлегеля на появу Мейди? Чому Мейда була щаслива?

Слайд 6