X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Сто років самотності"

Завантажити презентацію

"Сто років самотності"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

На тему:”Габрієль Гарсія Маркес “Сто років самотності”” Виконав учень 11-А класу Острожчук Богдан Андрійович Презентація

Слайд 2

Сто років самотності” – роман відомого письменника Габріеля Гарсіа Маркеса, один з найбільш характерних та популярних творів у напрямку магічного реалізму. 

Слайд 3

Ґабріє ль Хосе де ла Конкордія Ґарсі я Ма ркес — колумбійський письменник-прозаїк, журналіст, видавець і політичний діяч; лауреат Нобелівської премії з літератури 1982 року.

Слайд 4

«Магічний реалізм» – це реалізм, у якому органічно поєднуються елементи реального та фантастичного, побутового та міфічного, дійсного та уявного, таємничого. Магічний реалізм притаманний передовсім латиноамериканській літературі.

Слайд 5

Ця книга вважається шедевром Ґабрієля Ґарсія Маркеса, метафоричним описом історії Колумбії або Латинської Америки. Роман описує історію життя родини Буендіа та їхнього містечка Макондо впродовж ста років. “Сто років самотності”

Слайд 6

Обкладинка першого видання

Слайд 7

Номер 17 у Рейтингу 100 найкращих книг усіх часів журналу Ньюсвік.

Слайд 8

Обкладинки

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Сюжет Майже всі події роману відбуваються у вигаданому містечку Макондо, але мають відношення до історичних подій в Колумбії. Місто засноване Хосе Аркадіо Буендіа, вольовим і імпульсивним лідером, глибоко зацікавленим в таємницях Всесвіту, які йому періодично відкривали заїжджі цигани на чолі з Мелькіадесом. Місто поступово зростає, і уряд країни виявляє інтерес до Макондо, але Хосе Аркадіо Буендіа залишає керівництво містом за собою, переманивши надісланого алькальда (мера) на свою сторону. Ауреліано Бабілон незабаром залишився один у будинку Буендіа, де він вивчав пергаменти цигана Мелькіадеса. Він на деякий час припиняє їх розшифровку через бурхливий роман зі своєю тіткою Амарант-Урсулою. Коли вона помирає під час пологів, а їхній син (який народжується зі свинячим хвостиком) з'їдений мурахами, Ауреліано нарешті розшифровує пергаменти. Будинок і місто потрапляють в смерч, як свідчили столітні записи, в яких містилася ціла історія сімейства Буендіа, передбачена Мелькіадес. Коли Ауреліано завершує перекладати, місто остаточно стирається з лиця землі.

Слайд 14

Кінець

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література