X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Стівенсон

Завантажити презентацію

Стівенсон

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Роберт Льюїс Стівенсон 1850-1894 Біографія великого письменника

Слайд 2

Дитинство Народився письменник 13 листопада 1850 року в Еденбурзі (Шотландія). Роберт народився в сім'ї інженера, за материнською лінією належав до стародавнього роду Белфурів . Роберт Стівенсон був єдиною дитиною в сім'ї.

Слайд 3

Хвороба На третьому році життя переніс хворобу бронхів. Наслідки якої мучили його потім усе життя і привели до ранньої смерті. Стан здоров'я Стівенсона погіршився, і за порадою лікарів він поїхав на південь, у Францію. Непоквапом просуваючись незнайомими місцями від Дувра до Ментони, Стівенсон почав створювати свої перші подорожні нариси. Виявившись чудовим мандрівником, маючи гостре око і талант сходитися з людьми. Стівенсон у 1873 р. юнацькими подорожніми нотатками розпочав перелік своїх публікацій. Від цього часу і до самої смерті Стівенсон щороку публікуватиме бодай один новий твір. Життя у Франції було для Стівенсона щастям. Серед багатьох його захоплень цього періоду слід назвати середньовічну поезію.

Слайд 4

Життєве покликання У віці 17-ти років вступив до Единбургського університету де отримав юридичну освіту. Вперше в літературі ім'я Стівенсона з'являється в 1866 році. У 1873 році він стає професійним письменником. Найвідоміший роман Стівенсона «Острів скарбів», що вийшов окремим виданням у 1883 році, приніс автору широкий успіх.

Слайд 5

Цитати Йдучи по життю, ми раптом виявляємо, що лід у нас під ногами стає все тоншим, і бачимо, як навколо нас і за нами провалюються під нього наші однолітки. Лев - цар звірів, але для домашньої тварини він навряд чи годиться. Точно так само і любов занадто сильне почуття, щоб стати основою щасливог