X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Стівен Кінг

Завантажити презентацію

Стівен Кінг

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Сті вен Е двін Кі нг (англ. Stephen Edwin King; * 21 вересня 1947, Портленд, Мен, США) — американський письменник, автор більш ніж 200 творів, серед яких понад 40 книг бестселерів в стилях жахи (англ. horror), фентезі, трилер, містика. Також писав під псевдонімом Річард Бахман (англ. Richard Bachman). Було продано більш ніж 350 млн копій його романів та збірок оповідань. На основі його історій знято ряд фільмів. Нагороджений медаллю «За особливий внесок в американську літературу».

Слайд 3

Також писав під псевдонімом Річард Бахман (англ. Richard Bachman). Було продано більш ніж 350 млн копій його романів та збірок оповідань. На основі його історій знято ряд фільмів. Нагороджений медаллю «За особливий внесок в американську літературу».

Слайд 4

У 2003 році Стівен Кінг став лауреатом найвищої премії США в області літератури — медалі «За особливий внесок в американську літературу».

Слайд 5

Річард Бахман (англ. Richard Bachman) — творчий псевдонім Стівена Кінга, під яким він написав романи «Лють» 1977, «Довга прогулянка» 1979, «Дорожні роботи» 1981, «Людина, що біжить» 1982, «Худнучий» 1984, «Регулятори» 1996 та «Блейз» 2007. Наведені твори, за зізнанням самого автора, відрізняються особливою жорстокістю та психологічним навантаженням. К

Слайд 6

Стівен Кінг називає своїм маґнум опусом серію з семи романів Темна Вежа, написані ним між 1970 і 2004. Серія поєднує багато жанрів, включаючи фентезі, наукову фантастику, жахи і елементи вестерну. Романи описують пригоди групи стрільців по дорозі до темної вежі — містичного місця, яке утримує всі світи від руйнування і хаосу. Окрім цих семи книг персонажі з Темної вежі зустрічаються в інших творах автора. Після завершення серії на світ почали з'являтися комікси передісторії, комп'ютерна гра «Дискордія», планують зняти фільм.

Слайд 7

Романи описують пригоди групи стрільців по дорозі до темної вежі — містичного місця, яке утримує всі світи від руйнування і хаосу. Окрім цих семи книг персонажі з Темної вежі зустрічаються в інших творах автора. Після завершення серії на світ почали з'являтися комікси передісторії, комп'ютерна гра «Дискордія», планують зняти фільм.

Слайд 8

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література