X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сергій Єсенін

Завантажити презентацію

Сергій Єсенін

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Єсенін Сергій Олександрович  3 жовтня 1895 ( Костянтинове , Рязанської області ) – 28 грудня 1925 (Ленінград)

Слайд 2

Біографія : Народився у селі Костянтинові Рязанської області 3 жовтня 1895 року у селянській родині. Дитинство Сергія пройшло в діда та баби (по матері). Їх виховання було переважно релігійним, що у значній мірі відбилося на ранній творчості поета. «Вірші — з 8 років. Навчався багато, але нічого не закінчив» — писав пізніше про себе. В школі написав чимало віршів, які надсилав у московські та петроградські журнали. Потім і сам приїхав до Москви, де відвідував заняття літературно-музичного гуртка ім. Івана Сурикова, який об'єднував поетів — вихідців з народу.

Слайд 3

1914 р. Фотопортрет Сергія Єсеніна

Слайд 4

У березні 1913 Єсенін знову відправляється в Москву. Тут він влаштовується помічником коректора в друкарню І. Д. Ситіна.  Ганна Изряднова, перша дружина поета, так описує Єсеніна тих років: «Настрій був у нього занепадницького - він поет, ніхто не хоче цього зрозуміти, редакції не беруть до друку, батько картає, що займається не справою, треба працювати ... славилися за передового, відвідував збори, поширював нелегальну літературу. На книги накидався, весь вільний час читав, все свою плату витрачав на книги, журнали, аніскільки не думав, як жити ... ». У грудні 1914 Єсенін кидає роботу і, за словами тієї ж Ізрядновой, «віддається весь віршам.  Пише цілими днями. У січні друкуються його вірші в газеті "Новина", "Парус", "Зоря" ... ». Згадка Ізрядновой про поширення нелегальної літератури пов`язане з участю Єсеніна у літературно-музичному гуртку селянського поета І.Сурікова - зборах вельми строкатому, як в естетичному, так і в політичних відносинах (його членами перебували і есери, і меншовики, і більшовицькому настроєні робітники).

Слайд 5

Слайд 6

Згодом Сергій Єсенін переїжджає до Петрограда, де особисто знайомиться з О.Блоком. Це знайомство окрилило юнака. Йому тоді важко було розібратися у складному петроградському літературному житті: тут існувало багато напрямів (імажинізм, футуризм). У літературних салонах, де Єсенін читав свої вірші, його називали «селянським пастушком». Популярність Єсеніна зростала, особливо після появи його першої збірки поезії «Радуница» у 1916 році.