X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Роберт Стівенсон - «Острів скарбів»

Завантажити презентацію

Роберт Стівенсон - «Острів скарбів»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Подорож до Острова скарбів Р.Л.Стівенсона Предмет “Світова література” Презентація до узагальнюючого уроку з теми (6 клас) Підготувала: Демиденко Валерія Валентинівна, вчитель Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10

Слайд 2

Роберт Льюїс Стівенсон “Я з честю підняв рукавичку, яку кинула мені доля, і переміг у битві з життям”. Р.Л.Стівенсон Поясніть слова Стівенсона:

Слайд 3

Історія створення роману “Острів скарбів” Розкажіть, як карта надихнула письменника на створення роману.

Слайд 4

Біллі Бонс – незвичайний постоялець заїзду “Адмірал Бенбов” Про які таємниці Біллі Бонса дізнається Джим Гокінс?

Слайд 5

Загадкова скриня Біллі Бонса Що “розповідають” речі із скрині Біллі Бонса про свого господаря? Що найбільше зацікавило Джима Гокінса серед речей із скрині пірата?

Слайд 6

“Еспаньйола” вирушає до Острова скарбів За яких обставин Джим Гокінс зрозумів, що життя “всіх чесних людей на судні” залежить тільки від нього?

Слайд 7

Джим Гокінс на Острові скарбів Чому Джим залишив своїх друзів на “Еспаньйолі” і вирушив на острів разом із піратами? Чим вас вразив Бен Ган? Що свідчило про те, що “людина з острова” найбільше цінує золото?