X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проза та поезія

Завантажити презентацію

Проза та поезія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок-засідання круглого столу на тему: «Література та життя. Проза та поезія в формуванні духовності людини».

Слайд 2

Питання до дискусії: Краса чистих людських взаємин на сторінках прозових творів зарубіжної та української літератури. Ностальгійний екскурс «Мій улюблений програмовий прозовий твір» . Поезія живе в кожному... Чи ми просто вчили вірші для оцінки…

Слайд 3

«Я тебя породил, я тебя и убью!» М.В.Гоголь “Тарас Бульба”

Слайд 4

О.Генрі

Слайд 5

“… подивись у вікно, люба, на останній листок плюща. Тебе не дивувало, що він ні разу не затремтів і не колихнувся від вітру? … це і є шедевр Бермана, він намалював його тієї ночі, коли впав останній листок.” О.Генрі “Останній листок”

Слайд 6

“…До відома мудреців наших днів слід сказати, що з усіх, хто робив подарунки, ці двоє були наймудріші. З усіх, хто приносить і приймає дари, наймудріші тільки такі, як вони. Це всюди так. Вони і є волхви.”

Слайд 7

Джеймс Олдрідж “Їм обом потрібен час. Бен вирішив, що заради сина віддасть усе… Він добереться до самого серця хлопчини.”

Слайд 8

«Скрудж змінився... усе життя він поводився, як наказує любов до людей, уміючи одривати від себе й допомагати іншим... Дай , Боже, щоб те саме можна було сказати про нас усіх…» Чарльз Діккенс ”Різдвяна пісня в прозі”

Слайд 9

Вальтер Скотт “Айвенго”

Слайд 10

Даниэль Дефо “Робинзон Крузо” «История жизни Робинзона на необитаемом острове - это гимн созидательному труду человека, его мужеству, воле , изобретательности… »

Слайд 11

Поезія – то є людська душа, То втілена в словах таємна мрія, То усмішка дитини на устах, Що словом душу матері зігріла.

Слайд 12

В.Симоненко “Лебеді материнства” Виростеш ти, сину, вирушиш в дорогу, Виростуть з тобою приспані тривоги… За тобою завше будуть мандрувати Очі материнські і білява хата.

Слайд 13

Мы - источник веселья и скорби рудник, Мы - вместилище скверны и чистый родник. Человек, словно в зеркале мир - многолик: Он ничтожен, и он же безмерно велик.

Слайд 14

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література