X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Повчальне слово байки

Завантажити презентацію

Повчальне слово байки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

«Особливості виразного читання байок»1. Байки виконуються з відповідною розповідною інтонацією. Для байки характерні інтонації розмовно-побутового мовлення.2. Виразно читаючи байку, ви не «виконуєте роль» кожного з її персонажів, а лише інтонаційно підкреслюєте основні риси їхніх характерів. Виконавець — свідок описуваних подій, а не їхній учасник.3.Мораль байки — відома істина, а не відкриття. Тому виконавець не проголошує її, а ніби нагадує про її існування слухачам.

Слайд 6

Робота в групахІ група «Повчальне слово байки Езопа «Хліборобові діти»ІІ група «Повчальне слово байки Федра “Вівця, Пес та Вовк”»ІІІ група «Повчальне слово байки-притчі да Вінчі “Лев та Ягня”»ІV група «Повчальне слово байки Жана де Лафонтена “Вовк і Собака”»V група «Повчальне слово байки Григорія Сковороди “Ворон і Чиж”»

Слайд 7

Розповісти цікаві легенди про ЕзопаРозповісти цікаві легенди про ЕзопаВиразно прочитати байку “Хліборобові діти ”Скласти сенкан до образу ХліборобаСкласти міні-проект «Повчальне слово байки Езопа» за планом:- особливості форми байки;- мораль байки;- що засуджується у байці?- чого вчить байка?

Слайд 8

Підготувати розповідь про ФедраПідготувати розповідь про ФедраВиразно прочитати байку “Вівця, Пес та Вовк”Скласти діаманту до образів Вовка та ВівціСкласти міні-проект «Повчальне слово байки Федра» за планом:- особливості форми байки;- мораль байки;- що засуджується у байці?- чого вчить байка?