X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поетизація давньоруської минувшини в баладі О.С.Пушкіна “Пісня про віщого Олега”

Завантажити презентацію

Поетизація давньоруської минувшини в баладі О.С.Пушкіна “Пісня про віщого Олега”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Поетизація давньоруської минувшини в баладі О.С.Пушкіна “Пісня про віщого Олега”  

Слайд 2

У дуже давні славні дні Складалися дзвінкі пісні… Французька народна балада

Слайд 3

О.С.Пушкін Народився О.С.Пушкін у Москві в заможній дворянській родині. Закінчив Царськосільський ліцей. Ще під час навчання в ліцеї писав перші вірші. Вдалим літературним дебютом була поема «Руслан і Людмила». Вільнолюбиві вірші поета не подобалися царю Олександру І, тому він наказав відправити Пушкіна служити на південь Російської імперії.

Слайд 4

В 1820 році поет вирушає в подорож, яка тривала більше чотирьох років. Він побував у Катеринославі (Дніпропетровськ), на Кавказі, в Криму, Кишеніві, Кам’янці, Одесі, Києві. Відвідував Києво-Печерську Лавру, цікавився історією Київської Русі, народними переказами, легендами. Після прохання залишити службу він отримує дозвіл оселитися в маєтку батьків Михайлівському, де два роки жив під наглядом поліції та церкви. Під час південного заслання Пушкін написав багато творів, одним з них є балада "Пісня про Віщого Олега".  

Слайд 5

Історія створення Задум написати твір про князя Олега з’явився у Пушкіна у 1821 році, а 1березня 1822 року поет закінчив роботу над “Піснею про віщого Олега”. Молодого поета-романтика цікавила старовина. Представники романтизму охоче зверталися до історичних сюжетів, поєднували у своїх творах історію з народними переказами. Тому постать легендарного київського князя, похованого в древньому місті на горі Щекавиця, зацікавила російського поета.  І.Глазунов “Князь Олег та Ігор”

Слайд 6