X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
П’єр Безухов. Пошук змісту життя

Завантажити презентацію

П’єр Безухов. Пошук змісту життя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: П’єр Безухов. Пошук змісту життя

Слайд 2

Мета: систематизувати і поглибити знання учнів про шляхи пошуку мети життя П. Безухова, вчити працювати з текстом, вибирати головне, правильно ставити питання, виробляти навички літературного аналізу. Обладнання: ілюстрації книги, "Війна і мир" в театрі і кіно. Тип уроку: урок-інтерв'ю, прес-конференція.

Слайд 3

Великі письменники подібні до Колумба. Творячи свій безсмертний подвиг, вони відкривають нам нові світи, нове бачення і світосприйняття, відстоюють свої принципи, узагальнюють, систематизують і попереджують помилки, підтримують, чи отримають певні філософські думки, чи висвітлюють свої, вкладаючи всі монологи, ліричні відступи в уста героїв. Уявимо, що сьогодні у нас в гостях на уроці присутній сам П. Безухов, Н. Ростова, А. Болконський, сам автор. Ми ж відчуємо себе журналістами-репортерами. Дійові особи: Л. Толстой, А. Болконський, Н. Ростова, П'єр Безухов, Е. Курагіна.

Слайд 4

Питання для роздумів: Що було характерним, на ваш погляд, для епохи, в якій жив ваш герой? (питання до автора) Що хотіли ви показити в образі П'єра? (питання до автора) Як ставились представники вищого світу до Вас, коли ви тільки приїхали з Франції?(питання до П'єра) Як змінилось ставлення їх до вас і чому? (питання до П'єра)

Слайд 5

Інтерв'ю з П. Безуховим 1. Розкажіть як ви одружувалися з Елен, що ви відчували до неї, чи можна це назвати коханням? 2. Що вам дало одруження? 3. Де вирішили ви знайти себе? (в масонстві) 4.Чому ви прийняли участь у дуелі, адже ви навіть не вміли зарядити пістолі, людина далека?

Слайд 6

Інтерв’ю з А. Болконським 1. Чому ви подружились з П'єром? 2. Чим він вас приваблює? 3. Про що вас просив П'єр на балу? 4. Чому до П'єра понесли свою радість-кохання?