X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Пауло Коельо “Алхімік”"

Завантажити презентацію

"Пауло Коельо “Алхімік”"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему Пауло Коельо “Алхімік” Підготував Учень 11 класу Тонконог Іван

Слайд 2

Пауло Коельо народився в Ріо-де-Жанейро, Бразилія, 24 серпня 1947 року в родині інженера. Його батьки хотіли, щоб хлопчик пішов по стопах батька, але вже в юності Пауло Коельо вирішив, що хоче стати письменником. Його небажання слідувати волі батьків призвело до того, що у віці 17 років Пауло був визначений у психіатричну лікарню (1966), де проходив лікування електрошоком.

Слайд 3

Він був випущений з лікарні через три роки, зробивши три спроби втечі. Коельо пізніше зізнався, що його батьки прийняли рішення помістити його в лікарню тому, що хотіли захистити його і не знали, що з ним робити. Досвід і переживання, які він отримав за ці важкі три роки Коельо майстерно виклав у романі «Вероніка вирішує померти». В юності він також відбув тюремне ув'язнення за виступи проти правлячого диктаторського режиму в Бразилії (у в'язниці він не раз піддавався тортурам).

Слайд 4

Поступившись бажанням батьків, Коельо вступає на юридичний факультет, але вже через рік він кидає навчання, приєднується до руху хіпі і подорожує по Америці і Європі. В цей же час він стає композитором і пише пісні для багатьох знаменитих бразильських виконавців.

Слайд 5

Пізніше Пауло об'єднав сили з рок-зіркою Раулем Сейхаса ... Разом вони написали 120 пісень (між 1973 і 1982), який революціонізували бразильську рок-музику; деякі з цих пісень - хіти і сьогодні. Еріка Мармо описав той період його життя в своїй книзі «Пісня Чарівника: Музична Кар'єра Пауло Коельо», виданої в 2007 році ..

Слайд 6

Пауло Коельо зробив паломництво в 1986 році. Саме там він повторно звернувся до християнства і знову знайшов віру, в якій його виховували батьки-єзуїти в шкільні роки. Пізніше він описав цей досвід у своїй першій книзі «Щоденник Мага», виданої в 1987 році. Наступного року вийшла його друга, і найпопулярніша книга «Алхімік». Цей роман не тільки приніс Коельо світову популярність, а й знайшов статус сучасної класики. Це історія поза часом, яка не перестане чарувати і надихати цілі покоління майбутніх читачів.