X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
М.В.Гоголь. Повість “ТАРАС БУЛЬБА”. Ілюстрації до твору

Завантажити презентацію

М.В.Гоголь. Повість “ТАРАС БУЛЬБА”. Ілюстрації до твору

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

М.В.Гоголь. Повість “ТАРАС БУЛЬБА”. Ілюстрації до твору

Слайд 2

Т.Г.Шевченко. Зустріч Тараса з синами — А повернись-но, синку! Цур тобі, який ти чудний! Що це за попівські підрясники на вас? І отак би то всі в академії й ходять? Такими словами зустрів старий Бульба двох синів своїх, що вчилися в київській бурсі й оце приїхали додому. Цветная литография П.П. Соколова «Встреча Тараса с сыновьями» 1862 года к повести Гоголя «Тарас Бульба»

Слайд 3

Герасимов А. Иллюстрации к повести Гоголя "Тарас Бульба". 1952.

Слайд 4

Тарас був із корінних полковників давнього гарту: весь він удався на бойове завзяття і відзначався крицевою щирістю своєї вдачі. Герасимов А. Иллюстрации к повести Гоголя "ТарасБульба". 1952.

Слайд 5

Шмаринов Д. Мать. Иллюстрации к повести Гоголя Н.В. "Тарас Бульба" Лише бідна мати не спала. Припала вона до узголів'я любих синів своїх, що лежали поруч; розчісувала їхні молоді, буйно скуйовджені кучері й зрошувала їх сльозами. Вона дивилася на них, дивилася всім своїм єством, вся обернувшись на зір, і не могла надивитись.