X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Микола Гумільов"

Завантажити презентацію

"Микола Гумільов"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Микола Гумільов «Работать,гнуть, бороться! И легкий сон мечты Вольётся В нетленные черты.»

Слайд 2

російський поет Срібного століття, творець школи акмеїзму, перекладач, літературний критик, мандрівник, офіцер. Микола Степанович Гумільов народився 3 квітня (за старим стилем) 1886 року в Кронштадті, де його батько працював військовим лікарем. Незабаром його батько вийшов у відставку, і сім'я переїхала в Царське Село. Вірші та розповіді Гумільов почав писати дуже рано, а вперше в пресі його вірш з'явилося в газеті "Тіфліський листок" в Тбілісі, де родина оселилася в 1900 році. Через три роки Гумільов повертається в Царське Село і надходить в 7-й клас Миколаївської гімназії, директором якої був чудовий поет і педагог І. Ф. Анненский, що зробив великий вплив на свого учня.

Слайд 3

Микола Гумільов вчився в Царськосель-ській гімназії. Де з 12 років почав писати вірші

Слайд 4

Гумільов у 7-му класі

Слайд 5

Навчався Гумільов недуже добре і закінчив гімназію у двадцять років, в 1906 році. Роком pаніше у гімназиста вийшла пеpша книжка віршів - "Шлях конквістадоpов".

Слайд 6

Коли,директор гімназії в якій навчався М. Гумільов, поет pосійського символізму - Інокентій Федорович Анненський помер, Гумільов присвятив йому вірш "Семіpаміда", що увійшов в книгу "Перли" (1910). До другої річниці смеpті Анненського він написав ще один вірш надрукований в жуpналі "Аполлон" (1912, # 9).Це був його перший наставник.