X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Міфи давньої греції

Завантажити презентацію

Міфи давньої греції

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Походження світу і богів. Народження Зевса. Зевс скидає крона. Боротьба богів олімпійців з титанами. Боротьба Зевса з Тифоном. Олімп. Посейдон і божества моря. Мойри. Царство похмурого Аіда. Гера. Аполлон. Народження Аполлона. Дафна. Артеміда. Афіна Палада. Народження Афіни. Арес. Афродіта. Діоніс.

Слайд 2

Походження світу і богів (

Слайд 3

Народження Зевса (

Слайд 4

Зевс скидає Крона. Боротьба богів-олімпійців з титанами (

Слайд 5

Боротьба Зевса з Тіфоном (

Слайд 6

Жахливі, величезні, як гори, вийшли вони з надр Землі і кинулись у бій. Вони відривали від гір цілі скелі і кидали їх у титанів. Сотнями летіли скелі назустріч титанам, коли вони, підступили до Олімпу. Стогнала земля, гуркіт наповнив повітря, їй с навкруги хиталося. Навіть Тартар здригався від цієї боротьби. Зевс метав одну по одній полум'яні блискавки і оглушливо рокочучі громи. Вогонь охопив усю землю, моря кипіли, дим і сморід заволікали все густою пеленою.    Нарешті, могутні титани подалися. їх сила була зломлена, вони Рули переможені. Олімпійці скували їх і скинули в похмурий Тартар, у віковічну пітьму. Біля мідних незламних воріт Тартара на варті стали сторукі гекатонхейри, і стережуть вони, щоб не вирвались знову на волю з Тартара могутні титани. Влада титанів у світі минулася.

Слайд 7

Посейдон і