X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Література Великої Британії у ХІХ столітті"

Завантажити презентацію

"Література Великої Британії у ХІХ столітті"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Література Великої Британії у ХІХ столітті

Слайд 2

XIX ст. — час бурхливого розвитку всіх сфер художньої культури, при цьому їх співвідношення і роль зазнали істотних змін. Період цей був дуже яскравий і водночас важливий. Література Великої Британії ХІХ століття займає провідне місце у світовій літературі. Проза англійської літератури того часу представлена іменами Джорджа Байрона, Оскара Уайльда, Чарльза Диккенса, Вальтера Скотта, Вільяма Теккерея, Бернарда Шоу та інших видатних письменників та драматургів.

Слайд 3

Представники літератури Великої Британії та їх твори

Слайд 4

Джордж Байрон (1788-1824) Джордж Гордон Байрон — англійський поет, який став символом романтизму і політичного лібералізму в Європі 19 століття. Учасник Грецької революції. Джордж народився в Лондоні в старовинній, але у збіднілій дворянській сім'ї. Після смерті діда Байрон став лордом, і у спадок йому перейшла родова садиба — Ньюстедське абатство, де він і поселився. В 1801 році Байрон поступив в Хэрроу, школу для дітей з заможніх и знатних сімей.

Слайд 5

В 1809 році разом з другом по Триніті Коледжу Джоном Кемом Хобхаузом Байрон відправився у довготривалу подорож у Португалію, Іспанію, Албанію, Грецію і Константинополь. Ця подорож змінила його життя. Поет закохався в природу Середземномор’я, людей, які населяють його, і їх образ життя. Літературну славу й світове визнання принесли Байрону перші дві пісні «Паломництва Чайльда Гарольда» (1812), написані під враженням цієї подорожі.