X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Особисте життя Оскара Уайльда" (1854-1900)

Завантажити презентацію

"Особисте життя Оскара Уайльда" (1854-1900)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Особисте життя Оскара Уайльда (1854-1900) Експериментував з передовою моди і експериментував з гомосексуалізмом.

Слайд 2

У 1884 році Уайльд одружився на сором'язливою і багатою ірландці по імені Констанс Ллойд, і обидва переїхали в шикарний будинок у Лондоні.

Слайд 3

«Маленька церква, що за рогом», в якій вінчався Оскар Уайльд. Медовий місяць пара провела в Парижі в 1884 році.

Слайд 4

Челси, дом 16 по Тайт-стрит. Здесь проходила семейная жизнь Уайльда.

Слайд 5

В 1885 і В 1886 році у них народилися сини. На фото Констанс Уайльд зі старшим сином Сирілом.

Слайд 6

ГОМОСЕКСУАЛЬНА ЖИТТЯ УАЙЛЬДА В 1886 році Уайльд познайомився з сімнадцятирічним студентом Оксфорда Робертом Россом і був совращен їм. Пізніше Уайльд захоплювався Россом, який був побожним католиком, називаючи його "Святим Робертом, мучеником за любов і віру, святим, що прославився не стільки своєю винятковою стійкістю, скільки будучи предметом спокуси для інших. Таким було його життя в самоті великих міст".

Слайд 7

Скоро Уайльду довелося почати жити подвійним життям, тримаючи в повній таємниці від дружини і від своїх респектабельних друзів те, що він усе більше втягувався в коло молодих геїв. у 1891 році він познайомився з лордом Альфредом Дугласом - юнаків, який був пристрасним шанувальником його таланту і стверджував, що прочитав "Портрет Доріана Грея" дев'ять разів. Уайльд був захоплений красою двадцятидворічного лорда. Навесні наступного року між ними вже виникла любов. Дуглас і справді був чарівним, блискучим і чарівним юнаком. Уайльд був без розуму від нього. Характер їх зв'язку ніколи не передбачав моногамію, і в якийсь момент Дуглас долучив Уайльда до сумнівних задоволень у колі молодих людей, які за кілька фунтів і обід були готові на все. Ці авантюри Вайльд назвав "обідами в клітці з пантерою"