X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Кафка, Джойс

Завантажити презентацію

Кафка, Джойс

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Із літератури першої половини ХХ ст. Творчість Ф. Кафки, Дж. Джойса

Слайд 2

І варіант 1.Один з провідних прийомів літератури модернізму; форма внутрішнього монологу, яка імітує безпосередню передачу хаотичного процесу внутрішнього мовлення людини називається: а) «підтекст»; б) «поліфонія»; в) «потік свідомості»; г) «монтаж»? ІІ варіант 1. Загальна назва сукупності течій і шкіл у літературі та мистецтві кінця ХІХ – початку ХХ ст., які вирізняються антиреалістичною спрямованістю, тяжінням до умовних засобів художнього зображення та вираження, духом експериментаторства – це: а) модернізм; б) натуралізм; в) неоромантизм; г) соцреалізм?

Слайд 3

І варіант 2. У якому місті народивсяФранцКафка: а) у Берліні; б) у Празі; в) у Відні; г) у Мюнхені? ІІ варіант 2. Якою мовою писавФранцКафка: а) англійською; б) німецькою; в) чеською; г) івритом?

Слайд 4

І варіант 3. Який з цих романів не належить перуФранцаКафки: а) «Процес»; б) «Замок»; в) «Улісс»; г) «Америка»? ІІ варіант 3. Який з цих творів Кафка не планував включити у збірку «Кари» (знайдіть зайве): а) «Перевтілення»; б) «Вирок»; в) «У виправній колонії»; г) «Співачка Жозефіна, або Мишачий народ»?

Слайд 5

І варіант 4. Як відреагувавГрегорЗамзана метаморфозу, що з ним сталася: а) хотів вилізти і налякати шефа; б) хотів узяти вихідний за власний рахунок; в) збирався йти в такому вигляді на роботу; г) злякався і заховався? ІІ варіант 4. Ким працювавГрегорЗамза: а) повіреним; б) комівояжером; в) клерком у банку; г) продавцем у магазині?

Слайд 6

І варіант 5. Яким було хобіГрегора: а) випилювання лобзиком; б) гра на скрипці; в) малювання; г) подорожі? ІІ варіант 5. Як звали сеструГрегора: а)Амалія; б) Анна; в) Герда; г) Грета?

Слайд 7

І варіант 6. Хто першим з родини відрікся відГрегораяк від людини: а) сестра; б) мати; в) батько; г) брат? ІІ варіант 6. Чим захоплювалася сестраГрегора: а) малюванням; б) танцями; в) музикою; г) літературою?

Слайд 8

І варіант 7. Якої національності ДжеймсДжойс: а) англієць; б) ірландець; в) італієць; г) француз? ІІ варіант 7. У якому місті народився ДжеймсДжойс? а) у Лондоні; б) у Парижі; в) у Дубліні; г) уЦюриху?

Слайд 9

І варіант 8. З героями якого автора ототожнюються герої романуДжойса«Улісс»: а) Вергілія; б) Данте; в) Шекспіра; г) Гомера? ІІ варіант 8. Як називався останній романДжойса, над яким автор працював протягом 16 років: а) «Портрет митця замолоду»; б) «Улісс»; в) «Поминки заФіннеганом»; г) «Дублінці»?

Слайд 10

І варіант 9. Хто є головним героєм роману «Улісс»: а) ЛеопольдБлум; б)МолліБлум; в)АмаліяПоппер; г)ГрегорЗамза? ІІ варіант 9. Що стало сюжетною основою твору «ДжакомоДжойс»: а) історія одруженняДжойса; б) давньогрецькі міфи про Одіссея; в) закоханість вАмаліюПоппер; г) боротьба за незалежність Ірландії?

Слайд 11

І варіант 10. З якого питання починається твір «ДжакомоДжойс»: а) що? б) хто? в) звідки? г) коли? ІІ варіант 10. Завершіть останнє речення твору «ДжакомоДжойс» «Мораль: кохаєш мене, люби й мою …»: а) сумочку; б) хусточку; в) парасольку; г) маму.

Слайд 12

І варіант 11. Які проблеми порушив Кафка у новелі «Перевтілення»? ІІ варіант 11. Розкрийте символічний сенсГрегоровоїметаморфози.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література