X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ілля Муромець – улюблений билинний богатир. Аналіз билини “ Ілля Муромець і Соловей Розбійник”

Завантажити презентацію

Ілля Муромець – улюблений билинний богатир. Аналіз билини “ Ілля Муромець і Соловей Розбійник”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ілля Муромець – улюблений билинний богатир. Аналіз билини “ Ілля Муромець і Соловей Розбійник” Наташа - Письмо пришло от: Юсипович І.В. Київ irina_us@meta.ua ----------------------------------------------------------------- Куда вносить изменения: ІІІ Полные уроки В какой предмет: Зарубежная литература класс: 7 Тема: Ілля Муромець – улюблений билинний богатир. Аналіз билини “ Ілля Муромець і Соловей Розбійник” Урок: Опция: презентація уроку Что не так: презентація до уроку Поступившее предложение это: Дополнение к основному уроку Ссылка на лучшие учебники Юсипович І.В.:

Слайд 2

Це ж така нормальна річ визнавати свій край за середину світу. Юрій Липа   Свята Русь не пусткою стоїть, Є богатирі дужі, пре дужі. Билина «Ілля Муромець і Соловей Розбійник»  

Слайд 3

Богатир Богатир – сильний, сміливий, мужній воїн. Він наділений надзвичайними можливостями і може зробити те, що не під силу цілому війську. Богатир справно володіє зброєю, він кмітливий, розумний, відданий народові та вірі християнській. Богатир – це втілення народних уявлень про ідеального героя, захисника, патріота. Центральним образом руського епосу є Ілля Муромець. Про нього складено найбільше билин.

Слайд 4

Ілля Муромець В билинах Іллю Муромця називають “селянський син”, “старий козак”. Народився він в селі Карачарові біля міста Мурома в селянській родині і тридцять три роки не міг рухатися. Вилікували Іллю “каліки перехожі”, зцілили його чарівними словами і цілющим напоєм, тобто свою силу він отримав чарівним способом.

Слайд 5

Билини про Іллю Муромця В билинах є кілька сюжетних ліній: Ілля отримує богатирську силу; зустріч Іллі з Святогором; поїздка до Києва і зустріч з Солов’єм Розбійником; три поїздки Іллі; Ілля в Царгороді; Ілля та Ідолище, Ілля та Жидовин; Бій Іллі з сином.

<