X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Р. Н.Троепольскій. Білий Бім Чорне Вухо"

Завантажити презентацію

"Р. Н.Троепольскій. Білий Бім Чорне Вухо"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

"Р. Н.Троепольскій. Білий Бім Чорне Вухо"

Слайд 2

"Життя йде, - говорив письменник Р. Н. Троепольскій, - життя йде, тому що є працю і є надія. Життя йде й тому, що є книги, що живлять надію".

Слайд 3

Короткий опис твору. Ця книга розповідає про трагічну долю мисливської собаки по кличці Бім, про його господаря, про друзів і недругів Біма серед людей. Мисливець Іван Іванович завів щеня сетера, який не був схожий на своїх братів. «Це була біла собака, з рудими підпалинами на боках. Одне вухо було чорним, і нагадував вороняче крило.» Всі брати Біма були чорними породистими сеттерами, один він був альбіносом. Ще маленьким цуценям його хотіли втопити, щоб не ганьбити породу, але дуже вчасно прийшов Іван Іванович в гості до одного, вибирати собі собаку. Він пошкодував цуценя і взяв його собі.

Слайд 4

Щеня був беззахисним і незграбним, скиглив по ночах, рвав книги і хуліганив. Але Іван Іванович терпів витівки пустотливого цуценя і виховав розумного, порядного пса. Бім порвав багато книг, але незабаром отримав від господаря мораль через «Біблію для віруючих і невіруючих». Іван Іванич виховував Біма в любові, ніжності і сильно прив'язався до нього. Вони були друзями з великої літери, разом гуляли, ходили на полювання, милувалися природою, жили в гармонії і доброті.

Слайд 5

Іван Іванич виховував Біма в любові, ніжності і сильно прив'язався до нього. Вони були друзями з великої літери, разом гуляли, ходили на полювання, милувалися природою, жили в гармонії і доброті.

Слайд 6

Бім дуже прив'язався до свого господаря, і коли Івана Івановича відвезли в лікарню до останнього свого подиху його шукав.