X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Гаррі Поттер

Завантажити презентацію

Гаррі Поттер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Джоан Кетлін Роулінг

Слайд 2

Джоан Роулінг Джоан народилася у Піта Джеймса Роулінґа і Ен Роулінґ (дівоче прізвище Волант) 31 липня 1965 в Єйті, Ґлостершир, Англія, за 10 миль на північний схід від Брістоля. Після закінчення школи навчалася на філологічному факультеті (спеціальність «Французька мова та література») провінційного університету м. Ексетер, а потім працювала секретарем лондонського відділу організації «Міжнародна амністія». У 26 років Ролінґ поїхала у Португалію, де знайшла місце вчительки англійської мови та літератури. Там вона вийшла заміж за місцевого журналіста, і в 1993 р. у них народилася дочка Джесіка. У цей час Роулінґ почала писати книгу про хлопчика-сироту, котрого взяли у прийми лихі родичі і котрий навіть гадки не мав про свої чаклунські здібності до того дня, коли його відвезли на літаючому мотоциклі у школу чарівників.

Слайд 3

Будинок дитинства Кетлін

Слайд 4

Історія імені Джоан Роулінг Джоан Роулінг – повне ім”я популярної британської письменниці. Але коли настав час публікувати перший роман Гаррі Поттера видавці замислились над подальшою долею книги. Вони були переконані що хлопчики не захочуть купувати фантастичну історію написану жінкою. Щоб перестрахуватися запропонували авторці підписатися ініціалами. Але, на жаль, вони були надто короткими- всього одна літера. Втім вона знайшла вихід із ситуації та додала ім”я своєї бабусі Кетлін. Так з’явилася письменниця Дж.К.Роулінг.

Слайд 5

Гаррі Поттер і філософський камінь У своїх творах письменники часто використовують образи реальних людей. Книги про чарівника Гаррі Поттера не стали виключенням. Наприклад, сором”язлива та розважлива Герміона Гренджел, яка захоплюється читанням, нагадує саму Джоан Роулінг. Рон Візлі – практична копія шкільного товариша письменниці. І тільки образ Гаррі Поттера цілком вигаданий. Правда, прізвище головного героя Джоан все таки запозичила в сусідів, з якими спілкувалася в дитинстві.

Слайд 6

Історія філософського каменя У першій книзі про Гаррі Поттера філософський камінь має дуже велике значення, а до його можливості перетворювати метал у золото, Джоан Роулінґ додала ще й властивість еліксиру вічного життя. Його створив Ніколас Фламель, алхімік (який дійсно жив у XVI ст. у Франції), товариш Албуса Дамблдора. У молодості, директор Гоґвортсу працював разом із видатним алхіміком, що досяг безсме