X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Г. К. Андерсен «Снігова королева»

Завантажити презентацію

Г. К. Андерсен «Снігова королева»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Г. К. Андерсен «Снігова королева». Велич краси людського серця. Антитеза

Слайд 2

Місто; річка; сад чарівниці; палац королівни; замок розбійників; хата фінки; хата лапландки; палац Снігової королеви.

Слайд 3

«Із задоволенням писав свою останню казку “Снігова королева”. Я до того захопився нею, що вона, ніби танцюючи, вилилася на папері».

Слайд 4

«Із кухні був вихід на горище. Під вікном горища, на водостічному жолобі, що знаходився між нашим і сусіднім будинками, стояв ящик, набитий землею, у ньому росли цибуля і петрушка; це був город моєї матері. Він і тепер ще цвіте в моїй казці “Снігова королева”».

Слайд 5

Реальне Фантастичне Життя міста; бідність багатьох героїв казки; побут сім’ї; зміна пір року; зимові розваги дітей; побут принців та принцес (у Данії й до цього часу є титул короля, королеви) Троль, його учні; чарівне дзеркало, що спотворює світ; перетворення серця на крижину; Снігова королева; бабуся-чарівниця; звірі, птахи, що говорять; сни, що блукають у палаці; сніжинки-кури.

Слайд 6

Хто є головною героїнею казки «Снігова королева» — Снігова королева чи Герда? Чому?

Слайд 7

Снігова королева Герда Спільне Сильні, впливають на людей, їм потрібен Кай; красиві Відмінне Зла, горда, холодна, бездушна, байдужа, підступна, егоїстична, «холодне» серце, впливає на людей силою, владою Добра, щира, смілива, вдячна, вірна, рішуча, наполеглива, цілеспрямована, «гаряче» серце, впливає на людей добротою, відданістю, цілеспрямованістю