X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фредерік Стендаль (Марі Анрі Бейль) 23.01.1783 – 23.03.1842

Завантажити презентацію

Фредерік Стендаль (Марі Анрі Бейль) 23.01.1783 – 23.03.1842

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фредерік Стендаль (Марі Анрі Бейль) 23.01.1783 – 23.03.1842 Народився 23 січня 1783 року в Греноблі (Франція), у родині багатого адвоката. Його дід, лікар і громадський діяч, захоплювався ідеями Просвітництва й був шанувальником Вольтера.

Слайд 2

Родина письменника Дід, батько матері, Анрі Ганьон Шерюбен Бейль - батько письменника Поліна Бейль – сестра Стендаля

Слайд 3

Через сім років померла мати Анрі, залишивши сина на виховання батькові (людині черствій, суворій і недовірливій) і тітці Серафі, яких він ненавидів. Батько не переймався вихованням сина, довіривши його католицькому абатові Ральяну. Це призвело до того, що Стендаль зненавидів і церкву, і релігію. Таємно від свого вихователя він почав знайомитися з працями філософів-просвітників (Дідро, Гольбаха) Гренобль (сучасні фото)

Слайд 4

Формування світогляду Читання, а також найбільш сильні враження і переживання дитячих років, пов'язані з Першою французькою революцією, стали визначальними моментами у формуванні світогляду майбутнього письменника. Прихильність до революційних ідеалів він зберіг на все життя.

Слайд 5

Навчання 1797 р. Стендаль вступив у Греноблі до Центральної школи, метою якої було введення в республіці державного і світського навчання замість релігійного, і озброєння молодого покоління знаннями й ідеологією буржуазної держави, що народжувалася. Тут хлопець захоплювався математикою. Після закінчення курсу його відправили до Парижа для вступу в Політехнічну школу, куди він так і не вступив.