X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Філософія Льва Достаєвського

Завантажити презентацію

Філософія Льва Достаєвського

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Життя людини наповнюється змістом в тій мірі, в якій він підпорядковує її виконання волі Бога, а воля Бога дана нам як закон любові, що протистоїть закону насильства.

Слайд 3

Слайд 4

Людське в людині вважається природним, а природу людини, як первинну і незмінну, ставиться вище всіх суспільних форм, прибуткових і змінних.

Слайд 5

Головною метою Л.М. Толстого є показ розвитку людини як особистості в пору його дитинства, отроцтва і юності, тобто в ті періоди життя, коли людина найбільш повно відчуває себе у світі, свою нерозривність з ним, і потім, коли починається відділення себе від світу і осмислення навколишнього його середовища.

Слайд 6

"Я, - пише Толстой, - як ніби жив-жив, йшов-йшов і прийшов до прірви і ясно побачив, що попереду нічого немає, крім погибелі".

Слайд 7

"Я не міг надати ніякого розумного сенсу жодному вчинку, ні всьому моєму життю. Мене тільки дивувало те, як міг я не розуміти цього в самому початку. Все це так давно всім відомо. Не сьогодні завтра прийдуть хвороби, смерть (і приходили вже) на улюблених людей, на мене, і нічого не залишиться, крім смороду і черв'яків. Справи мої, які б вони не були, все забудуться - раніше, пізніше, та й мене не буде. Так з чого ж клопотати? "

Слайд 8

"Можна жити тільки, поки п'яний життям, а як протверезівши, то не можна не бачити, що все це - лише обман, і дурний обман!"