X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ейзенхауер

Завантажити презентацію

Ейзенхауер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Эйзенхауэр Дуайт Дейвид (1890-1969), 34-й президент США (1953-1961) Виконав Учень 11 класу Дундук Олег

Слайд 2

Народився 14 жовтня 1890 в Денісон (штат Техас). У 1915 р. закінчив військову академію в місті Вест- Пойнт і отримав призначення в піхотний полк.

Слайд 3

З 1935 р. служив на Філіппінах в штабі генерала Д. Макартура . Повернувшись до США (1940 р.) , Ейзенхауер перебував на штабних посадах , отримав звання бригадного генерала.

Слайд 4

У грудні 1943 р. був призначений головнокомандуючим експедиційними союзними військами в Європі і очолив висадку десанту в Нормандії (6 червня 1944 р.).

Слайд 5

У червні 1952 пішов у відставку , почав кампанію за висування на президентську посаду від Республіканської партії і здобув перемогу на виборах.

Слайд 6

Зовнішня політика уряду Ейзенхауера була спрямована на зміцнення стратегічних позицій США в різних районах світу. Основою військової стратегії стало збільшення потенціалу ядерної зброї, розвиток військової авіації, створення флоту ядерних підводних човнів і нових військових блоків і баз. 

Слайд 7

В області внутрішньої політики уряд прагнув збалансувати бюджет, знизити податки і повернути штатам деякі функції федеральної влади, а основною метою економіки був розвиток вільної конкуренції. Однак політична та соціальна ситуації в країні продовжували диктувати збільшення федеральних витрат. 

Слайд 8

Його популярність знизилася на початку другого президентського терміну , чому сприяв економічний спад 1957-1958 рр. . Помер 28 березня 1969 у Вашингтоні.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література