X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Екзюпері

Завантажити презентацію

Екзюпері

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Антуан де Сент- Екзюпері – автор казки притчі “Маленький принц”. ©

Слайд 2

Епіграфи уроку Перш ніж писати, треба жити. Сент-Екзюпері Звідки я родом? Я родом з дитинства, як з якої-небудь країни. Сент-Екзюпері

Слайд 3

Льотчик і філософ Антуан де Сент-Екзюпері народився в 1900 р. в Ліоні у графській родині. У дитинстві він був веселим хлопцем. В 12 років конструював аероплан-велосипед і мріяв на ньому злетіти в небо. Антуан пише вірші. На полях зошитів з віршами малює схеми моторів. Поезія і техніка – дві стихії, які стануть любов’ю письменника і пілота Сент-Екзюпері. У 12 років Антуан здійснив перший політ. У 21 рік він сам записується у авіаційний полк і стає офіцером. Під час Другої світової війни Екзюпері воює на фронті. Він не повернувся з останнього бойового польоту 31 липня 1944 р.

Слайд 4

Історія створення казки “Маленький принц” Казка “Маленький принц” була створена у важкий для Екзюпері час, коли він перебував у вимушеній еміграції в США і рвався на фронт. У 1942 році видавництво замовляє письменнику різдвяну історію для дітей і він працює ночами, щоб закінчити її. “Сумна і насмішкувата казка ця, звичайно, більше для дорослих, ніж для дітей… Над нею і посміхнешся, і посумуєш, а головне – неодмінно замислишся… Казка ця – мудра і людяна, і автор її не тільки поет, але й філософ”. (Нора Галь, перекладач)

Слайд 5

Словникова робота Пригадуємо: Казка – це розповідний твір про вигадані, фантастичні події. Алегорія – це художній засіб, за допомогою якого узагальнене поняття розкривається через конкретні образи. Вивчаємо: Притча – невеликий твір повчального характеру з чітко вираженою мораллю. Афоризм – короткий, оригінальний, влучний вислів, узагальнення, глибока думка, виражена в лаконічній формі.

Слайд 6

Бесіда з учнями Кому присвячує свою книжку автор? Чому? Який висновок щодо світу дорослих і світу дітей робить письменник у присвяті? Який афоризм можна записати у “Скарбничку золотих висловів” після читання присвяти?

Слайд 7

Робота з текстом Читання І розділу Що і чому втратив розповідач у 6 років? Чи став розповідач дорос