X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Джовані Боккаччо - Автор безсмертного «Декамерону»

Завантажити презентацію

Джовані Боккаччо - Автор безсмертного «Декамерону»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Письменник Суддя Нотар Військовий Дипломат Політик Громадський діяч Поет Крамар

Слайд 3

Відродження було справді революційною епохою, епохою відкриття світу, природи, людини. Біля самих її витоків стоїть італійський письменник-гуманіст Джованні Боккаччо, автор безсмертного «Декамерону».

Слайд 4

Слайд 5

. Народився Джованні Боккаччо в сім’ї флорентійського купця. Його предки були селянами й жили в маленькому тосканському містечку Чертальдо, де мали будинок і клапоть землі. Та його батько став купцем. У Флоренції його звали трохи зневажливо — Боккаччіно, та батька це не ображало. Боккаччіно займався не лише торгівлею, а й лихварством, і був енергійною людиною. Справи його швидко йшли вгору: спочатку він став агентом, а згодом і компаньйоном банкірського дому Барді. Оскільки Барді були всемогутніми, тому не дивно, що їхній агент, мужикуватий Боккаччіно, 1321 року засідав у флорентійському уряді сильних світу цього Як агентові, Боккаччіно доводилося бувати за кордоном. Найчастіше він відвідував Неаполь і подовгу жив у Парижі. Флорентійський історик Філіпп Віллані стверджував, що письменник народився у Парижі в середині 1313 року внаслідок незаконного зв’язку Боккаччіно із Жанною ді Келліно — знатною французькою дамою майже королівського походження. У 1313 році він утік з Парижу, а бідна покинута Жанетта народила сина і невдовзі померла. Проте це — легенда. Насправді ж Джованні Боккаччо народився або у Флоренції, або, що вірогідніше, у Чертальдо. Точно встановлено, що він був позашлюбною дитиною. Про його дитинство майже нічого невідомо, крім того, що мачуха, зайнята своїми дітьми, ігнорувала інтереси Джованні.