X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Джоан Роулінг

Завантажити презентацію

Джоан Роулінг

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Джоан Роулінг “ Народження легенди”

Слайд 2

Учасник проекту : Гакало Даріна Керівник проекту : Гакало Наталія Віталіївна Мета проекту: дослідити шлях до створення англійською письменницею Дж.Роулінг серії романів про Гаррі Поттера. Знайти секрет всесвітнього успіху даного твору.

Слайд 3

Джоан Роулінг ( народилась 31 липня 1965 року) відома під псевдонімом Дж.К.Роулінг -британська письменниця більш відома,як автор серії романів про Гаррі Поттера.

Слайд 4

Книжки про Поттера отримали декілька нагород та були продані в кількості більше ніж 400 мільйонів екземплярів

Слайд 5

Вони стали підґрунтям для створення серії фільмів, яка стала найкасовішою в історії.

Слайд 6

Роулінг працювала науковим співробітником та секретарем – перекладачем “ Міжнародної амністії ” коли під час однієї з поїздок на потязі з Манчестера до Лондона в 1990 році у неї з'явилась ідея роману про Гаррі Поттера.

Слайд 7

В подальші сім років померла матір письменниці ,вона розлучилась з першим чоловіком та жила в бідності,допоки не опублікувала перший роман “ Гаррі Поттер і філософський камінь”(1997 р.)

Слайд 8

Згодом вона написала 7 сіквелів – останнім був “Гаррі Поттер і Дари Смерті”(2007 р.) , а також 3 доповнення до цієї серії.