X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ДИТЯЧІ ОБРАЗИ У СВІТОВІЙ ЛІТЕРАТУРІ

Завантажити презентацію

ДИТЯЧІ ОБРАЗИ У СВІТОВІЙ ЛІТЕРАТУРІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дитячі образи у Світовій літературі

Слайд 2

Ванюша(«Доля людини» М.Шолохов) Сирота Ванюша, дитина в якої вкрали дитинство, і втрати якої були не меншими, ніж у Андрія Соколова, дорослої людини. Це хлопчик — маленький, одягнений в акуратно зашиту курточку й маленькі чобітки. У ньго «рожеві рученята»,погляд довірливий, наївно-ясний.

Слайд 3

Слайд 4

Деві(«Останній дюйм» Д. Олдрідж) Хлопчик,який народився у сім’ї американців в Каїрі.Батько — професійний льотчик, втративши постійну роботу у нафтрозвідувальній компанії, починає підробляти зйомкою кіно-стрічок про акул. Дружині набридло життя далеко від дому і вона повернулася назад до США. Жертвою їхніх стосунків та побутових негараздів став їхній син Деві. За всі 10 років, батько, зайнятий своєю роботою, майже не звертав уваги на сина. Але сталась подія, яка змінила хід його життя. Деві, опинившись один на один зі стихією і помираючим батьком, діє самостійно. Коли йому потрібна допомога з управління літаком, він виводить батька з непритомного стану. Хлопчик несподівано опинився мужнім, десь навіть жорстким, сконцентрованим, відповідальним, який вміє самостійно справлятися зі складними ситуаціями, – вище на сходинку деяких чоловіків, які втрачають самовладання в подібні моменти життя.

Слайд 5

Слайд 6

Том Сойер(«Пригоди Тома Сойера» Марк Твен) Том Соєр — заповзятий, грайливий хлопчисько, справжній хвалько, обожнює красуватися перед іншими хлопцями. Виходячи з натяків Твена, Тому приблизно 12 років. Том уособлює собою безтурботність і чудовий світ дитинства середини XIX століття. Його кращі друзі — Джо Гарпер і Гекльбері Фін. Колись був закоханий у Еммі Лоренс, але пізніше її місце в серці Тома зайняла Робекка Тетчер (Беккі). У нього є зведений брат Сід, двоюрідна сестра Мері і тітка Поллі. Том — син покійної сестри тітки Поллі. Незважаючи на непосидючий характер, Том дуже багато читає, перевагу віддає пригодницькій літературі.

Слайд 7

Слайд 8

Гекльбері Фін(«Пригоди Гекльберрі Фінна»Марк Твен) Гек Фінн-друг Тома Сойера. Син відомого у містечку п’яниці, який давно помер, нічого не залишивши синові