X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Діккенс Різдвяна пісня у прозі

Завантажити презентацію

Діккенс Різдвяна пісня у прозі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема Чарльз Діккенс – англійський письменник-романіст. Повість “Різдвяна пісня у прозі”. ©

Слайд 2

Епіграф уроку Ці радісні дні – дні милосердя, доброти, всепрощення. Це єдині дні в усьому календарі, коли люди, наче за мовчазною згодою, вільно розкривають одне одному серця і бачать у своїх ближніх – навіть у бідних і знедолених – таких людей, як вони самі. Ч. Діккенс

Слайд 3

Бесіда з учнями Діти, що ви знаєте про Різдво? Коли і чому виникло це свято? Коли відзначають Різдво в різних країнах? Як святкують Різдво у нас? Які різдвяні символи вам відомі?

Слайд 4

Чарльз Діккенс – видатний англійський письменник Ч. Діккенс народився в 1812 р. у м. Лендпорті. У дитинстві йому довелося тяжко працювати, бо сім’я бідувала. Творчі здібності він виявляв ще підлітком. У 19 років хлопець став чудовим репортером. А також писав твори, героями яких були прості знедолені люди. З особливою теплотою і співчуттям Діккенс писав про бідних дітей.

Слайд 5

Особливості “Різдвяних повістей” Чарльза Діккенса До створення “Різдвяних повістей” Ч. Діккенс приступив у 40-х роках ХІХ ст. “Різдвяний” цикл Діккенса складається з п’яти повістей: “Різдвяна пісня у прозі” (1843), “Дзвони” (1844), “Цвіркун за вогнищем” (1845), “Битва життя” (1846), “Одержимий” (1848). Діккенс дуже любив Різдво. Особливості його “різдвяних” оповідань – це процес душевного переродження героя. За умовою жанру на таку трансформацію давалася лише одна ніч. Але ця ніч була різдвяна, коли можливі різні дива.

Слайд 6

Хто такий Ебенезер Скрудж? “О! Скрудж був справжній “жмикрут”… Це був старий грішник – заздрий, жадний, твердий і гострий, як кремінь… Через холод у душі і вся постать його немов заморозилася… Холодний іній лежав у нього на голові, на бровах і на сухім підборідді. Скрудж всюди носив із собою той холод… він морозив ним свою контору і не давав їй нагрітися… навіть на Різдво”.