X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Даніель Дефо

Завантажити презентацію

Даніель Дефо

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мінливих доль таких ніхто, мабуть, не знав.Разів тринадцять багатів та знову бідним став.

Слайд 2

Англія ... Край легендарних кельтів, синіх озер Шотландії, вересового напою, гірських пасовиськ Ірландії... Країна, яку поетично називають туманним Альбіоном через дощі й тумани, що сріблясто-молочним серпанком огортають землю. При згадці про Англію спливають у пам’яті Біг-Бен і Тауер, англійська гостинність з традиційним гарячим чаєм з молоком, який приємно випити біля палаючого каміна.Англія ... Край легендарних кельтів, синіх озер Шотландії, вересового напою, гірських пасовиськ Ірландії... Країна, яку поетично називають туманним Альбіоном через дощі й тумани, що сріблясто-молочним серпанком огортають землю. При згадці про Англію спливають у пам’яті Біг-Бен і Тауер, англійська гостинність з традиційним гарячим чаєм з молоком, який приємно випити біля палаючого каміна.

Слайд 3

Англія у ХVІІІ ст. була буржуазною країною. Англія у ХVІІІ ст. була буржуазною країною. У 1658 р. помер Кромвель, диктатор, що прийшов до влади на чолі буржуазного уряду після страти короля Карла І і дворянству вдалося відновити монархію, трон посів Карл ІІ. Англія стає наймогутнішою морською державою; підкорює ряд країн: Канаду, Флориду, Індію; приєднує до своїх земель Шотландію. В 1688 році відбувається безкровний переворот, в результаті якого в Англії встановлена конституційна монархія; основна влада належала парламенту, в якому панували партії вігів та торі.

Слайд 4

Відомий англійський письменник Даніель Дефо народився в Лондоні в сім`ї крамаря Джеймса Фо, здобув освіту в духовній академії, але священиком не став.Відомий англійський письменник Даніель Дефо народився в Лондоні в сім`ї крамаря Джеймса Фо, здобув освіту в духовній академії, але священиком не став. Його життя було бурхливо-авантюрним. Комерсант за покликанням, він об`їздив усю Європу, не раз багатів і все втрачав, іноді змушений був переховуватись від кредиторів. Одружившись та взявши чималий посаг, Даніель приєднав до свого прізвища аристократичну приставку «де» і зайнявся суспільною діяльністю.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8