X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Біблійні сюжети у художніх творах"

Завантажити презентацію

"Біблійні сюжети у художніх творах"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Біблійні сюжети у художніх творах

Слайд 2

Біблія (грец. biblos – книга; ta biblia – книги) – священна книга іудеїв і християн; головне джерело християнського віровчення. Церква вважає, що Біблія написана за одкровенням Святого Духа через обраних Богом людей (пророків і апостолів). У складі Біблії – книги різних авторів, написані в різний час і в різних місцях. Біблія поділяється на дві частини – Святе Письмо Старого Завіту (50 книг) і Святе Письмо Нового Завіту (27 книг). Старий Заповіт  - це книги, написані впродовж майже півтора тисячоліть до н.е. давньоєврейською та арамейською мовами, які визнають священними як християни, так і іудеї.

Слайд 3

Епізоди з Біблії

Слайд 4

У католицькій Італії Рафаель створює тип Матері Божої, Мадонни ( так її звуть католики — "моя пані"). У Рафаеля Мадонна ("Мадонна в зе-лені", "Мадонна в кріслі", "Сикстинська Мадонна") відзначається дивовижною гармонією земної краси і небесної чистоти; у ній є і величність, і простота, і урочистість, і ніжність. 

Слайд 5

Хрещення Ісуса Христа

Слайд 6

О.Іванов

Слайд 7

Андреа Вероккьо

Слайд 8

Ян Брей-гель

Слайд 9

Патінір Іоахим (бл. 1475—1480).

Слайд 10

Герард Давид. До 1508.

Слайд 11

Франческо. 1509 

Слайд 12

Тінторетто

Слайд 13

Розкаяння Магдалини