X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Астрід Ліндгрен

Завантажити презентацію

Астрід Ліндгрен

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Астрід Анна Емілія Ліндгрен – відома шведська казкарка «Я пишу, чтобы развлечь саму себя, то есть того ребенка, который все еще живет во мне».

Слайд 2

Віммербю

Слайд 3

А стрід А нна Емі лія Лі ндгрен (швед. Astrid Anna Emilia Lindgren, дівоче прізвище Ерікссон, швед. Ericsson; 14 листопада 1907, Віммербю, Швеція — 28 січня 2002, Стокгольм, Швеція) — шведська дитяча письменниця, чиї книги перекладені більш ніж 85 мовами та видані більше ніж у 100 країнах. На сьогодні вона найбільш відома своїми персонажами «Карлсон, який живе на даху» та «Пеппі Довгапанчоха».

Слайд 4

На фото сім’я Астрід – тато Самуель Август Ерікссон, мама Ханна, брат Гуннар і сестри Інгегерд та Стіна. Астрід – третя зліва.

Слайд 5

Садиба "Нес" , Віммербю

Слайд 6

Письменниця завжди називала своє дитинство щасливим (в ньому було багато ігор і пригод) і вказувала на те, що саме воно служило джерелом натхнення для її творчості. Батьки Астрід не тільки відчували глибоку прив'язаність один до одного та до дітей, а й не соромилися виявляти її, що було великою рідкістю у той час. Про особливі відносини в сім'ї письменниця з великою симпатією і ніжністю розказала в єдиній своїй книзі, не зверненій до дітей, — «Самуель Август із Севедсторпа і Ханна із Хюльта» (1973).