X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
А.П.Чехов “Три сестри”

Завантажити презентацію

А.П.Чехов “Три сестри”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

А.П.Чехов “Три сестри” Підготувала учениця 10-в класу Хоцька Марина

Слайд 2

А.П.Чехов (1860-1905) Антон Павлович Чехов - видатний російський письменник і драматург. Він відчутно вирізняється серед інших представників російської літератури ХIХ ст. Сфера інтересів письменника- стислі, лаконічні, майстерно написані оповідання і повісті, малі та середні жанри. Але не варто забувати про його прекрасні п’єси, які навічно уславили російський театр.

Слайд 3

П’єса “Три сестри” Наприкінці 1890-х років розгортається кар’єра Чехова як драматурга. У 1901 році на сцені Московського художнього театру відбулася постановка п’єси “Три сестри” під керівництвом К.С. Стані- славського. Славетний режисер здійснив постановку й інших п’єс Чехова – “Чайка”, “Дядя Ваня”, “Вишневий сад”.

Слайд 4

“Три сестри”. Головні герої: Прозоров Андрій Сергійович. Наталя Іванівна, його наречена, потім дружина. Ольга, Маша, Ірина, його сестри. Кулигін Федір Ілліч, вчитель гімназії, чоловік Маші. Тузенбах Миколай Львович, барон, поручик. Солений Василь Васильович, штабс-капітан. Чебутикін Іван Романович, військовий лікар. Федотик Олексій Петрович, підпоручик. Роде Володимир Карлович, підпоручик.

Слайд 5

Дія перша Дія відбувається в губернському місті, у будинку Прозорових. Ірині, молодшій з трьох сестер, виповнюється двадцять років. «На дворі сонячно, весело», а в залі накривається стіл, чекають гостей — офіцерів розквартированої в місті артилерійської батареї та її нового командира - підполковника Вершиніна. Всі сповнені радісних сподівань і надій. Ірина: «Я не знаю, чому у мене на душі так ясно!... Точно я на вітрилах, наді мною широке блакитне піднебесся і літають великі білі птахи». На осінь намічений переїзд Прозорових до Москви. Сестри не сумніваються, що їх брат Андрій поступить до університету і з часом обов'язково стане професором. Розкошує Кулигін, вчитель гімназії, чоловік однієї з сестер, Маші. Піддається загальному радісному настрою Чебутикін, військовий доктор, що колись шалено кохав покійну матір Прозорових. Поручик барон Тузенбах з натхненням говорить про майбутнє. Так само оптимістичний Вершинін. З його появою у Маші проходить її ностальгія. Атмосферу невимушеної життєрадісності не порушує і поява Наташі, хоча сама вона жахливо збентежена великим суспільством. Андрій робить їй пропозицію: «О молодість, дивна, прекрасна молодість!... Мені так добре, душа повна любові, захвату. Дорога моя, хороша, чиста, будьте моєю дружиною!"