X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Алберт Камю

Завантажити презентацію

Алберт Камю

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Альбер Камю Дата народження: 7 листопада 1913 рік Місце народження: Мондови, Алжир Дата смерті: 4 січня 1960 рік Місце смерті: Вільблевен, Франція Громадянство: француз Рід діяльності: письменник, філософ Напрямок: екзистенціалізм Премії: Нобелівська (1957)  

Слайд 2

7 листопада 1913 р. в Алжирі народився Альбер Камю, у сім'ї найманого сільського господаря робітника, що через рік після народження сина помер від поранення на полі бою Першої світової війни. Дитина зростала у злиднях. 1932-1936 рр. Під час навчання в Оренському університеті Альберу доводилося тяжко працювати, що призвело до виснаження організму й захворювання на сухоти. 1934р. Вступив до Комуністичної партії, яку полишив через три роки. У цей час почалась його письменницька діяльність; тоді зокрема були написані перший варіант роману “Сторонній” та “Міф про Сізіфа”.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Творчість Альбера Камю

Слайд 8

Слайд 9

Вислови автора та про автора 1.  Для людини без шор немає видови -ща прекраснішого, ніж свідомість у двобої з дійсністю, яка перемагає. 2. Ні з чим не зрівняти образ гордої людяності... 3. Дисципліна, якій дух себе підпоряд- ковує, воля, яку він кує з будь-якого підручного матеріалу, рішучість зустріти все віч-на-віч - у цьому є могутність і непересічнісність. 4. Ми живемо у світі, де треба вибирати, чи стати жертвою чи катом... Мені завжди здавалося, що немає катів, є лише жертви. 5. Злидні перешкодили мені повірити, ніби все гаразд під сонцем і в цій історії, а сонце навчило мене, що історія – це ще не все. 6. Я – бунтар, отже, ми існуємо.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література