X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Агата Крісті

Завантажити презентацію

Агата Крісті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Агата Крісті (15. 09. 1890 — 12. 01. 1976) королева детективу

Слайд 2

Належить до найвідоміших у світі авторів детективної прози і є одним із найбільш публікованих письменників за всю історію людства (після Біблії та Шекспіра). Книги Агати Крісті видані тиражем понад 2 мільярди екземплярів і перекладені більш ніж на 100 мов світу.

Слайд 3

Дитинство і перше заміжжя Агата Міллер народилася 15 вересня 1890 році у місті Торкі -графство Девон. Її батьки були заможними переселенцями з США. Вона була молодшою дочкою в сім'ї Міллер. У сім'ї Міллерів було ще двоє дітей: Маргарет Фрері і син Луїс Монтан «Монті» Агата отримала гарну домашню освіту, зокрема, музичну і тільки страх перед сценою завадив їй стати музикантом. Мати Агати Клара

Слайд 4

Під час Першої світової війни Агата працювала медсестрою в шпиталі; їй подобалася ця професія і вона відгукувалася про неї, як про «одну з найбільш корисних професій, якою може займатися людина». Вона також працювала фармацевтом в аптеці, що відбилося згодом на її творчості: всього 83 злочини в її творах були здійснені за допомогою отруєння.

Слайд 5

У перший раз Агата Крісті вийшла заміж на Різдво в 1914 році за полковника Арчибальда Крісті, в якого була закохана вже кілька років — ще коли він був лейтенантом. У них народилася дочка — Розалінда. Цей період став початком творчого шляху Агати Крісті. У 1920 році був опублікований перший роман Крісті, «Таємнича пригода в Стайлзі».