X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
451 градус за Фаренгейтом

Завантажити презентацію

451 градус за Фаренгейтом

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«...451 градус по Фаренгейту — температура, при которой воспламеняется и горит бумага». Рей Бредбері «451° за Фаренгейтом»

Слайд 2

Рей Ду ґлас Бре дбері 22 серпня 1920- 5 червня 2012

Слайд 3

Дитинство Рей Дуглас Бредбері народився у містечку Вокіґен, Іллінойс, у сім'ї шведської імігрантки, і Леонарда Сполдінг Бредбері — телефоніста англійського походження. Хлопчика заохочували до читання — чимало часу він проводив у місцевій бібліотеці. Саме тоді, у віці 12 років, Рей почав думати про кар'єру письменника. Про свої дитячі роки він збереже враження у «Кульбабовому вині» (Dandelion Wine). Коли Бредбері виповнюється 6 років, сім'я здійснює ряд переїздів, врешті осідаючи у Лос Анджелесі у 1934 році. Рей закінчує середню школу, не маючи змоги продовжити навчання й мусячи заробляти на життя продажем газет, він, по суті, цим і обмежує свою «офіційну» освіту. Систематичні знання він здобуває відвідинами бібліотек: «Мене виростили бібліотеки. Я не вірю у коледжі та університети. Я вірю у бібліотеки, бо більшість студентів не мають достатньо грошей [на освіту]. Коли я завершив школу, тривала Депресія й грошей не було. Я не міг відвідувати коледж, а тому проводив у бібліотеці три дні щотижня впродовж 10 років»

Слайд 4

Кар'єра письменника Світогляд письменника сформувався серед книжок, що супроводжували його із вельми юного віку: « Жюль Верн був моїм батьком. Уеллс — мудрим дядечком. Едгар Аллан По доводився мені двоюрідним братом, він як кажан — вічно мешкав у нас на темному горищі. Флеш Гордон та Бак Роджерс — мої брати і товариші. Ось вам і вся моя рідня. Ще додам, що моєю матір'ю, цілком ймовірно, була Мері Уоллстонкрафт Шеллі, авторка Франкенштейна. Ну, ким я ще міг стати, як не письменником-фантастом із такою сімейкою ». У 1938–1942- Рей працював продавцем газет на вулицях Лос-Анджелесу, проводячи ночі за друкарською машинкою. Таким чином набувався досвід літературної творчості й формувалась майстерність. Віднайдення особистого впізнаваного стилю вдалося письменнику лише після тривалих зусиль: « Після мільйонів слів наслідувань, у віці двадцять два роки я раптом здійснив прорив, прорив у оригінальність «науковофантастичною» історією, що була цілком «моєю»»

Слайд 5

Слайд 6

Так написано оповіданн