X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відомості про водний транспорт України

Завантажити презентацію

Відомості про водний транспорт України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Водний транспорт України

Слайд 2

Водний транспорт морський річковий - низька собівартість - 4 місце за вантажообігом, останнє за пасажирообігом - можливий за наявності природних ресурсів

Слайд 3

Учнівська презентація

Слайд 4

На всіх етапах формування держави велику роль відігравав флот «Із варяг у греки», по Дніпру, поєднував Балтійське і Чорне моря. Коли не було доріг, судноплавство було найбільш безпечним і дешевим видом транспорту. Плоти Моноскліти (однодревки)

Слайд 5

За княжих часів розширилися зв'язки українських купців, пожвавився товарообмін, почастішали морські походи Човни лодії («побойні» (набойні) або «набої»). Лодії могли перевозити до 300 пудів (4,8 тонни) і були значно кращим за своїх попередників. На таких кораблях київські князі ходили «воювати Царгород».

Слайд 6

Флот за часів козаччини Спершу козаки використовували човни, що були зроблені з бичачої шкіри. Надалі - дерев’яні човни – «чайки». Окрім чайок запорожці іноді використовували кораблі. За час козацьких морських походів український флот зазнав найбільшої слави.