X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Весна. Рослини навесні

Завантажити презентацію

Весна. Рослини навесні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ясно 1.Стан неба: дощ хмарно блискавка похмуро Т – тихо Л – легкий П - помірний С – сильний райдуга ожеледиця град сніг відлига туман іній S 3.Опади: 2.Сила вітру: 4.Інші явища: 5. Температура повітря:

Слайд 2

Визначимо прикмети квітня У квітні ранковий туман віщує ясну погоду. Появиться сокорух у клена та інших дерев - настане тепла погода. Як прилетять весняні пташки, то холодів великих уже не буває. Народні прикмети

Слайд 3

Весна. Рослини навесні. Соколова Надія Ігорівна КЗ «Кочетоцька санаторна школа-інтернат I-ІІІ ступенів»  

Слайд 4

Подивимося кліп про весну. Визначимо ознаки весни в групах. Запишіть їх до зошитів с. 39. Хто швидше? Прочитайте статтю підручника с. 115 Визначте: -Як треба вдягатися у квітні? -Чим займаються люди навесні у господарстві? -Які рослини називаються первоцвітами? Подивимося кліп! Визначіть назви первоцвітів у кліпі.

Слайд 5

Послухайте легенди про первоцвіти. Легенда – напівправдива, напіввидумана історія.

Слайд 6

ПіДСНіЖНИКИ Легенда розповідає, що одного разу старуха Зима зі своїми супутниками Морозом та Вітром вирішила не пускати на землю Весну. Але сміливий Підсніжник випростовувался, розправив пелюстки та попросив захисту у Сонця. Сонце помітило Підсніжника, зігрело землю й відкрило дорогу Весні.

Слайд 7

МЕДУНКА Давня слов᾿янська легенда розповідає: "…Якщо вип᾿єш нектар з двадцяти рожевих та двадцяти фіолетових квіточок медунки - то серце твоє стане здоровим й добрим, а думки – чистими..."